Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért lett ilyen piszok drága...

Miért lett ilyen piszok drága Gyömrő? Mindig szerettem azt a kisvárost. Rengeteget jártam oda a XVII. kerületből gyerekként.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a panelom áráért kapok egy Gyömrői házat... hát nem tudok venni érte :S
2019. márc. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert 'kozel' van Budapesthez. Nezz korul Menden vagy Tapio-akarmin, mindjart alacsonyabb arakat talalsz.
2019. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de az nem annyira szép. Meg ott a tófürdő, eléggé fehérlakta és szeretem, na.
2019. márc. 21. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mas is szereti, azert draga.
2019. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A csok miatt lett felkapott és így drága is Ott adtak ki építési engedélyeket ész nélkül. Emiatt kezd is élehetetlen lenni, de igazából mindig ugyanaz történik az ilyen kistelepülésekkel. Várj még pár évet és hozzádvágják a 2-3 éve épült házakat a pesti panelodért.
2019. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A budapesti brutális áremelkedés miatt lassan az agglomerációban is eget verően magas árak vannak.Aki Budapesten dolgozik szeretne a közelben maradni a bejárás miatt,és ahogy írják is, a CSOK lehetőséget kihasználva próbálnak élhetőbb méretű lakáshoz jutni, esetleg családi házat/sorházat építeni.


Nem kizárólag Gyömrő van így, minden Budapest közeli település, ahol megfelelő összetételű a lakosság, valamennyire ellátott, már magasak az árak. Pl. több ismerősöm költözik Érdre is.

2019. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
35 km-re van Gyömrő Budapesttől, mégis alig olcsóbbak az ingatlanok, mint a 17. kerületben. Érdekes, hogy ilyen sokan szeretnek napi 60-70 km-t ingázni.
2019. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Aki Bp Gyömrőhöz közeli részén dolgozik egyszerűbben eljut oda,mint keresztül Pesten.
2019. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!