Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarjánban örököltem egy...

Salgótarjánban örököltem egy kétszob@s panelt. Mennyiért tudnám eladni, és mennyi idő alatt viszik el kb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Kb 4 milla,de függ a helytől.Ott nagyon lent vannak az ingatlanárak.Keress rá,hogy ott mik az árak,ha hiszed,ha nem.
2019. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Na most már nem a melyik részén vennétek-et kérdezed,hanem,hogy mennyiért tudnád eladni.De volt még másik is.
2019. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt is mennek fel az árak. 1 éve 4 millióért vettünk lakást, de azóta már sokkal drágábbak. Most láttam az utcánkban, hogy 8 millióért is hirdetnek már.
2019. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol van városban. A Zöldfa úton egy fillért nem adnék erte személy szerint. De ha jól frekventált helyen van, városközpontban vagy kultúrált környéken, akkor helyi viszonylatban meg lehet kérni az árát. Nyilván nem adnak annyit érte, mintha Pesten lenne.
2019. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!