Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezt a lakast butorozatlanul...

Ezt a lakast butorozatlanul mennyiert venned meg?

Figyelt kérdés

[link]


masfel szobas


2018. jan. 26. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Az én lakásom egy szobás és 40 m2. Nem mondnám kifejezetten tágasnak. Egy 34 m2-es, másfél szobás egy nyomor, hiába luxus minden (tényleg szép). Nincs szinte semmi előszoba bútor, van egy teakonyha egy reggelizővel, egy fél nappali és egy olyan háló, ahol az ágyat csak oldalazva lehet körbejárni. Fullasztó, szerintem ezt unta meg a tulaj is. Kár volt ennyire feltupírozni, attól még nem lett élhetőbb. Nekem nem kellene.
2018. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon max. 20 milliót adnék érte, de csak az extrák miatt, például motoros redőny. Amúgy 30 millióért már a belvárosban is kapsz ilyen lakást, ami ráadásul tégla és nem panel. Én két éve vettem árverésen 13 millióért 40 négyzetméteres tégla lakást, teljesen felújított, szigetelt házban, a 12. kerületben! Igaz nagyon le volt pukkanva, de még a 4 milliós felújítással együtt is csak 17 millió volt, és a lokációja a két lakásnak nem összehasonlítható....
2018. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

azt gondolom hogy 30 millioert eladhatatla

mennyiert lehetne eladni mondjuk minden beepitett luxus nelkul teljesen butortalanul?

21-22 millio?

2018. jan. 26. 16:05
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Semennyiért nem venném meg, mert ez nekem kicsi, annak elenére, hogy nem igénylek 100nm-et.
2018. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Gyönyörű és igényes kis lakáska, ez tény. Valóban alkalmas arra, amire szánták a metrodomot. Főiskolások, egyetemisták, fiatalok első kis kuckójának. Egyetlen baj van. Nem az ő pénztárcájukra szabták...

És én azt mondanám, hogy ez akkor is csak egy panel. Persze összetettem volna a két kezem, ha a koli helyett egy ilyenben lakhattam volna. :)

Én azt mondanám, hogyha ez nem ebben az épületben lenne és teljesen kopasz, lepukkant panel lenne, akkor max 12-15-öt adnék érte mai budapesti árak mellett. Ezen formájában max 20-at mindennel együtt, de mivel ennyiért már más, nekem szimpatikusabb környéken is találok, jó eséllyel nem venném meg.

2018. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Semennyiért sem. Ennyiért nem a hetedikre szeretnék költözni .Elfogják adni,mert amig lós**r lesz,addig veréb is .
2018. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Jópofa, trükkös kis hirdetés. :-) Újépítésű, 2016-os? Hát, majdnem. Felújított panel-hotel, bár jogilag valóban újnak számít (sikerült valahogy kibulizniuk). Internetről vezérelhető prémium klíma, motoros redőny, ezek manapság már pár tízezer forintos extrának számítanak az alaphoz képest.

Ízléses, modern lakás, tapéta(?) furcsa egy kicsit. Bútorok az árban, bár nehezen tudna bármit is kezdeni a tulaj pl. a beépített gardróbbal máshol. Sok bútor nincs, ha a tulaj meghirdetné használtan, 200 ezernél többet nem nagyon kapna érte. Vagyis jól hangzik, hogy bútorozottan, kérdés, a vevő ízlésének is megfelel-e.

Ami feláras és pénzben mérhető: kapcsolódó szolgáltatások. Sportpályák, mosoda, nagy park, közösségi terek.

Egyéni vélemény: reális ára valahol max. 25-27 millió között lehet, ám beleszerethet valaki ennyiért is.

2018. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

azert erdeklodom mert nekem is van itt egy lakasom ami butorozatlan es nem tudom mennyiert tudnam eladni

ugyanez, ugyanekkora

2018. jan. 26. 22:40
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vennék panelt. Sem a III. kerületben lakást, mert belvárosi vagyok.
2018. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha az értékére vagy kiváncsi, akkor a belvárosban egy ilyen panel az max. 16 millió, a III. kerületben ennek a fele.
2018. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!