Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennétek lakást inkább?...

Hol vennétek lakást inkább? Salgótarjánban, Balassagyarmaton, vagy Bátonyterenyén. Csak erre van keret. Ez van.

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=YmI9oYqpLC8


Bátonyterenyét alapból kizárnám ezek közül, akkor már inkább Salgótarján, mert megyeszékhely, gondolom, munkalehetőség is van valamennyire. De ezek közül Balassagyarmat magasan kiemelkedik, viszont nagy kérdés a munkahely. Ha lenne helyben valami, akkor nem is gondolkoznék. Esetleg be lehet járni Pestre, bár az nem túl kényelmes. Sokkal szebb, rendezettebb város a másik kettőnél, ott akár még jó is lehet élni. Én nem lakom ott, de sokszor gondoltunk rá hogy odaköltözzünk.

2018. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most hol laktok?
2018. júl. 28. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Balassagyarmat, ha találtok ott munkát.
2018. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, alberletben lakok Pesten, es szeretnenk csaladi hazat venni, tehat Balassagyarmaton is azt neznenk nem lakast, azok is jo arban vannak. Olyan kornyekeket neztunk meg ahol jo aron lehet kapni de megis csendes, nyugodt. Pl Gyongyos johet meg szoba, az azert is jobb mert van helyben munka. Gyarmaton nem nagyon. Tarjanba nem koltoznek amugy, attol meg a pesti alberlet lyuk is jobb, legalabb a fizu nagyobb
2018. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%
Én Tarjánban lakok, szerintem aki akar itt is tud jól élni. Ha családdal jönnél akkor annyiból jó döntés hogy elég sok iskola, óvoda van, meg középiskola is van jó pár. Viszont a város hangulata elég unalmas. Péntek, Szombat este nincs semmi élet itt.
2018. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Balassagyarmat! Imadtam ott lakni, es miota elkoltoztem, azota is nagyon sok idot toltok Gyarmaton. Tiszta, rendezett, szep kisvaros. A legirritalobb resze a 'kisvarosi' emberek, de ha oket figyelmen kivul tudod hagyni, jo fizetessel egy szep hazban egeszen jo szinvonalon lehet elni. En Batonyterenyere semmikepp nem mennek, Tarjanba sem szivesen.
2019. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Salgótarján bár attól függ.
2023. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!