Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meddig fognak vajon emelkedni...

Meddig fognak vajon emelkedni a lakásárak?

Figyelt kérdés
Való igaz,hogy most lenne a legjobb alkalom az ingatlanok eladására? Nektek mi a véleményetek?

2019. máj. 24. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még teljesen padlón a magyar, jön a babaváró, falusi csok, várj még.
2019. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindenki odavan az ingatlanokért, akkor kell kiszállni.
2019. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a falusi csok is egy baromság lesz.


Mi gondol a kormány, miért vándorolnak el ezekből a terepülésekből? Aki eddig nem ment el onnan, majd megpróbál ezut elmenni (eddig annyira alacsonyak voltak az ingatlanárak - bocs nem alacsonyak, reálisak) és felveri az árat, hogy jobb helyen tudjon venni másikat.


Nade, ki akar vidékre költözni? Hát a kispénzűek. Ha nincs munka a közelben, akkor csak azok fognak odamenni akiknek mindegy is hogy dolgozik-e, vagy azok akiknek talán akad munka a közelben. Ezzel talán 1-2%-al javul majd a statisztika (mert mi másra megy ki a játék...) de értelme nem lesz. Az eddigi munkanélküliek helyébe újak lépnek. És még gyerekük is lesz akit el kéne tartani. De mivel nincs munka, így az állam fogja. Ez utóbbit nem rosszindulatúan mondtam, értsétek jól.

2019. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon soktényezős az ingatlanpiac, illetve a jövőben jöhetnek megjósolhatatlan események, amelyek hirtelen csapódnak le az ingatlanpiacon. Nekem az a véleményem, hogy már nagyon érett szakaszban van az ingatlanpiac és maximum 1 évet jósolnék a virágkornak, de elhúzódhat némileg a mostani állami támogatások miatt. Jönni fog egy stabilizációs időszak vagy elkezdenek kicsit lejjebb menni az árak és újra alkupozícióba kerülhetnek a vásárlók (az, hogy mennyivel mennek lejjebb az már más tészta, lehet csak minimálisan, ez is sok tényezőtől függ). Ez szinte biztos, mivel az ingatlanpiac ciklikus. De ha arra játszol, hogy a legmélyebb, legpangóbb időszakban veszel, az biztos nem most fog lenni, azt csak valami nagyon súlyos gazdasági vagy természeti csapás eredményezheti ilyen hirtelenséggel. Pl. Tokió a világ egyik legkockázatosabb helye ingatlan befektetési szempontból, egy cunami, földrengés vagy tájfun simán lenullázhatja az ingatlanpiacot, de Magyarországon ez valószínűleg ez nem jelent problémát.
2019. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én azt mondom ne várj, ha esetleg van lóvé a zsebedben. CSökkenni biztos nem fog, ezzel etették itt a jómadarak a népet 2 éve is, és huss láss csodát, már 2x annyiba kerülnek a lakások :) Amíg a mai világban kilehet adni ilyen horror árakon a lakásokat az fenntartja az árakat.
2019. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megy feljebb is nyugi
2019. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés, pár évig én enyhe emelkedésre tippelek
2019. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 enyhe... min. 20-30%
2019. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is jót nevettem ezen az enyhén :))
2019. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pár éves stagnálás után lassú csökkenés jön.
2019. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!