Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Azon gondolkodtam, hogy ha...

Azon gondolkodtam, hogy ha Salgótarjánban veszek most 2.5 millióért egy lakást akkor mikorra megy fel ott az ára legalább 10-15 millióra? Üzletember vagyok.

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott? Amikor 2E lesz 1kg kenyér. Esetleg ha valami nagy multicég odatelepülne emelkedne valamit, dw nem hallottam ilyet.
2019. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Üzletember vagyok"

Nem. Barátom te csak troll vagy.

2019. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Üzletember....

Vigyázz komoly haszonra számíthatsz.

Ha addig a rezesek be nem költöznek.

2019. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Üzletember ilyen ökörsèget nem kèrdez, mert ennèl több esze van.
2019. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb lakás Salgótarjánban most kb.5 millió, de az olyan állapotban is van, és van összesen 25 m^2. A normálisak 7 millió körül kezdődnek.
2019. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nem fognak emelkedni az árak, hacsak nem települ oda valamilyen gyár, de akkor sem 10-15 millióra. Nézd meg a borsodi árakat, azok is stagnálnak már vagy 3 éve. Budapesten emelkednek az árak és legutóbb jelentősebben Debrecenben a BMW gyár odaköltözésének hírére.
2019. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos megszokott dolog, hogy a kisemberek költekezése nem számít, viszont pont azok az emberek akarnak leginkább spórolni, akiknek amúgy is rengeteg pénzük van, látom hogy Te sem vagy kivétel!

Hát az nem így működik, hogy megveszed, nem fordítasz rá semmit, csak várod hogy feljebb menjenek az árak, és így akarsz profitálni belőle! Na meg erre amúgy is éveket kellene várnod, hogy legyen akár 5-10% infláció!

Úgy szokták csinálni, hogy megveszik az ingatlant, felújíttatják, és minden költséget beleszámítva adják el haszonnal! Elvégre felújítva sokkal többet ér, mint a vételár és a teljes felújítási költség (anyagár, munkadíj) együtt!

Ha viszont esetleg nem erre célzol, akkor nem értem, miért lényeges, hogy üzletember vagy? :/

2019. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Üzletember, én meg Lhamo Thondup vagyok
2019. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahaha
2019. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a lakás tutira a zöldfa úton vagy hasonló gettóban van. Ott ne akarjál még ingyen se lakást és sose fog felmenni 10 millióig az tuti.
2019. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!