Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környéknek számít a...

Milyen környéknek számít a XIII. kerületi Béke tér - Szegedi út környéke?

Figyelt kérdés

Ha ezen a környéken választanánk otthont, javasolnátok? Jó a közlekedés, biztonság?


Mit tudnátok a környékről mondani?



2019. jún. 7. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kozel van minden (uzletek, orvos, hivatal), jo a kozlekedes. Ellenben Pest egyik legdragabb kornyeke, majd' 800e forintos negyzetmeterarakkal (foleg az ujepitesuekben). A Beke ter meg a Szegedi ut kisse zajos.
2019. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

SZERINTEM, aránytalanul drága.

ÉN, ennyiért már inkább a budai oldalon nézelődnék.

2019. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A közelben lakok, nagyon szeretem a környéket. Tényleg közel van minden szociális jellegű intézmény, és közlekedésileg is majdnem ideális. Biztonság tekintetében is rendben van, sok a környéken a térfigyelő kamera, rengeteget fejlődött ebben (is) a kerület az utóbbi időben.
2019. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Akkor ha jol ertem, akozlekedes is jo es konnyu bekapcsolodni mas vonalhalozatokba.


Johet barmi mas is, iskolak, orvosok, boltok.

2019. jún. 7. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Max. 5 percnyi távolságban tényleg mindent megtalálni, gyógyszertáraktól kezdve az orvosi rendelőintézetig, busz, villamos-járatok, önkormányzat.
2019. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért azt hozzáteszem (minden ilyen kérdésre vonatkozik) hogy menj el személyesen és járd be a környéket.

Amiket leírtak, mint a környékre jellemző tulajdonságok, közlekedés stb. egy dolog. Hiába vannak meg ezek, ha a környék kisugárzása nem fog meg. Én például sosem költöznék oda. Bár jó környéknek tartom, egyetértek az itt elhangzott hozzászólásokkal, de mégis taszít a hangulata. Belehalnék, ha ott kéne laknom.


Szóval a technikai részleteket jó itt megkérdezni, de ne az alapján dönts.

2019. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, neked is koszi.

En azert kezzelfoghatobb valaszokra szamitok. Elfogadom, hogy te nem laknal ott, latom probalnal segiteni is, de az, hogy belehalnal, ha ott kene lakni nekem nem mond semmit.

Van valami konkret, ami miatt igy erzel?

2019. jún. 11. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!