Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a X. kerületi...

Budapesten a X. kerületi liget tér milyen környéknek számít? Milyen arrafelé a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Albérletet találtam ezen a környéken, jövőhéten utaznánk megnézni. Olvastam már róla mindenfélét. Vélemények, esetleg tapasztalatok?

2013. aug. 4. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova utazol onnan nap mint nap. Proli, lepukkan rész, nem szép, de ha ez nem fontos Neked, akkor csak a lakóközösségen múlik, hogy megfelel-e. Nem egyszer kell elmennia környékre, hogy jól dönts, hanem többször pár órát ott téblábolni.
2013. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

öcsém ott lakik. azt mondja, h addig jó, míg a lakást magadra zárod és otthon vagy, de sétálni nem valami felemelő azon a környéken. sok a színesbőrű és a proli.

ha jó erőben lévő fiatal srác vagy, akkor esetleg egy olcsó albit bevállalnék a környéken pár évre. ha törékeny csinos lányka, akkor kerüld.

2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a Liget tér nem annyira gáz, beljebb már igen. Mellette nagyon hangulatos a Vásárló utca, kiülős helyekkel, szökőkutakkal, szeretek oda járni. Van skála, spar, cba. A templom melletti részen jó sétálgatni. Beljebb már tényleg durvul a helyzet. A közlekedés viszont jó, 95ös busszal stadion metró vagy 9essel a deák.
2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Albérletet még meg lehet reszkírozni esetleg, legfeljebb lemondod. Nem életveszélyes környék, de én nem költöznék oda, egyrészt nagyszámban jelen vannak "ők", másrészt elég lepusztult rész.
2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. mindenesetre köszönöm a válaszokat, végül más albérlet mellett döntöttünk.
2013. aug. 5. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Merre találtatok?
2013. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13. kerület. kissé nyugisabb környék.
2013. aug. 17. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalataim alapján nem költöznék oda. Sokáig randizgattam egy fiúval, ő a Liget téri "torzó" mögötti cikk-cakk alakú ház 10-ik emeletén lakott. Én egy tizedik emeletet úgy képzelek el, hogy egy nyugis, zajtalan emelet, hisz nem járkál föl oda senki, csak aki ott lakik. Ő azt mesélte, hogy mindegyik szomszédja más "színű" hangosak, zajosak. Sokáig úgy volt, hogy a húga oda fog járni iskolába, ahová ő, és bizony, minden nap együtt jöttek-mentek volna! 3-an vannak tesók, mindhárman Zuglóba jártak át általánosba onnan, Kőbánya szívéből, gondolhatjátok, miért.
2013. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!