Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintettek egy szlovakiai...

Mikail kérdése:

Szerintettek egy szlovakiai faluba erdemes hazat venni es hosszu tavon tervezni? Mivel Magyarorszagon több millios adotartozasom van es nem szeretnek eletem vegeig alberletben tengödni magyarorszagon ez az ötletem tamadt!

Figyelt kérdés
Sok baratom leakar beszelni arra hivatkozva,hogy egy nö sem akar egy olyan pasival együtt elni meg hosszu tavon tervezni,aki nem magyarorszagon lakik!
2019. jún. 20. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem simán!

Ha nincs messze a magyar határtól, jó ötlet.

Nincs már határ, észre sem veszed hogy átmentél rajta.

De amikor kint néztem az árakat, hát nem olcsó...

2019. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hat en Rimaszombat mellet neztem egy falut vannak ott barataim akik szlovakiai magyarok es nagyon jo lelküek es többen beszelnek magyarul mint szlovakul! Az mar mas kerdes,hogy letezik olyan nö aki feladna a varosi eletett egy pasi miatt! Köszönöm a valaszod!
2019. jún. 20. 21:05
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
A szlovákoknál sok nő van, és még jól is néznek ki.
2019. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod! Nem volt meg szerencsem Szlovak növel együtt lennem de ezek szerint neked mar van nemi tapasztalatod ezen a teren ha kicsit meselnem szivesen meghallgatlak!
2019. jún. 20. 22:11
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem rossz megoldás. Amúgy a csajok miatt nem aggódnék. Tesóm a szlovákiai magyar férjével Komarnoban lakik. Kb 30 perc alatt átérünk hozzájuk Tata mellől. Szóval sok sikert! Es mellesleg ott is van munkalehetőség, minden ami kell.
2019. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a pozitiv kommenteket örülök,hogy kaptam egy par jo szot es en is sok sikert kivanok nektek!
2019. jún. 20. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Gondolod, hogy Szlovákiában nem érnek utol az adótartozásoddal? Nincsenek már határok, EU-s ország, simán behajthatják ott is rajtad.
2019. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Kérdés az, életvitelszerűen lakhatsz-e hosszútávon Szlovákiában... ha csak nem vagy kettős állampolgár. Magyar lakcímednek lennie kell, onnantól kezdve pedig a NAV behajtja a tartozást. De amúgy ez elé menekülés hangvételű... és, családot így hogy akarsz? Majd évekig elhallgatod, aztán majd ha kiderül, akkor hogy bocs drágám, doblak mert tartozásom van?
2019. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 pbarni ***** válasza:
59%
A rimaszombati járás Szlovákia egyik legelmaradottabb vidéke, gyakorlatilag alig van munkalehetőség ( [link] - nézd az utolsó képet, 20% feletti a munkanélküliség). Szlovák nyelvtudás nélkül nem nagyon fogsz boldogulni, lehet, hogy a falu többsége magyar, de Rimaszombat, Losonc, Tornalja és a környező falvak már nagy többségben szlovákok, ügyintézéshez, orvoshoz, munkakereséshez nem árt a nyelvtudás.
2019. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Az illetékeken kívül minden adótartozás elévül 5 év múlva.

Szlovákiába meg hiába cuccolsz, ha akarják ott is behajtják rajtad.

2019. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!