Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintettek egy szlovakiai...

Mikail kérdése:

Szerintettek egy szlovakiai faluba erdemes hazat venni es hosszu tavon tervezni? Mivel Magyarorszagon több millios adotartozasom van es nem szeretnek eletem vegeig alberletben tengödni magyarorszagon ez az ötletem tamadt!

Figyelt kérdés
Sok baratom leakar beszelni arra hivatkozva,hogy egy nö sem akar egy olyan pasival együtt elni meg hosszu tavon tervezni,aki nem magyarorszagon lakik!
2019. jún. 20. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Nem hinném hogy behajtanák kint, még azt is nehezen tudják követni hogy itthon mid van...
2019. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bünügyi költsegem van jelenleg 2 millio amit az allam atadott egy vegrehajto cegnek!Magyarorszagon nem lehet bejelentett munkahelyem mert a fizetesem nagyrezset levonja sajat kocsim hazam ez felejtös ezert gondoltam Szlovakiaba! De köszönöm a valaszokat!
2019. jún. 21. 20:27
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyik hozzaszolast olvaastam es igen van magyar lakcimkartyam csakhogy en nem alberletbe akarok költözni szlovakibaba es nem segedmunkas akarok lenni hanem sajat hazat szeretnek venni es mezögazdasaggal es gyü,ölcsel szeretnek foglalkozni!
2019. jún. 21. 20:43
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
De ember, EU-n belül maradnál, semmibe nem kerülne nekik behajtani. Azt hiszed ott nem érnek el? Sőt, tudod mit csinálnának? Átadnák az ügyet egy szlovák behajtó cégnek...
2019. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Meg sem tudják.
2019. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Sza.ros 2 millió miatt csinálod ezt? Menj be és kérj részletet.
2019. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Bunugyi tartozas es meg itt buszkelkedik is vele. Szanalom
2019. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Kaptál hasznos választ?
2021. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!