Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Interneten hol lehet használt...

Interneten hol lehet használt mobilházat jó áron kifogni?

Figyelt kérdés
Facebook, jófogás, mobil-homes.hu megvan. Hol érdemes még körülnézni?

2019. jún. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok találat van google szerint. Csak épp egyik se értelmes "ház". Ami már kicsi is modernebb, négyévszakos, és ház formája van, annak az ára vetekszik egy kisebb jobb állapotú vagy nagyobb felújítandó családi házéval vidéken.


Én is nézegetem folyamatosan, de ki van ez találva. Vannak nagyon szép modern mobilházak fából, teljesen újonnan, de azokat megint csak kb. 200 ezer /m2 áron vesztegetik. Annyiért már lakást veszek... Ki van ez találva.

2019. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan lakókocsiszerű kellene. Vagy nagy lakókocsi
2019. jún. 27. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Ha mobilházat szeretnél semmi képpen se azoktól vedd akik itthon vannak. A legtöbb itthoni mobilházasnak a weblapján szereplő ár köszönő viszonyban sincs azzal,amennyi a végösszeg lesz. Pl amikor mi szerettünk volna venni,leutaztunk az itthoni telephellyel rendelkező kereskedőhöz. Az egy dolog,hogy a 3 kinézet közül egyik sem volt,egy 2millióval drágabb mégis csak megtetszett. Ezután jött az igazi feketeleves: a feltüntetett ár nem tartalmazta az ÁFÁt,szállítás kb 500-600ezer+ÁFA,ha azt akarod hogy átnézzék hogy minden működik-e benne,az megint csak 150ezer(ebbe nincs benne annak a költsége,ha mondjuk valami nem műkődik és ki kell javítani) és még sorolhatnám a költségeket.
2019. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék,hogy mi Angliából rendeltük a végén.(Ennek hátulütője,hogy csak képeket és videót láttunk). 4millió volt szállítással együtt. Az összes vízcsövet ezen is ki kellet cserélni,plusz konnektorok,plusz a gáz átalakítása PB-ről földgázra stb... Jelenleg 6,5millióba állt meg összesen,plusz rentgeteg időnkbe. Sajnos így is olcsóbb ,mintha építkezni kezdünk volna. /3.voltam/
2019. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!