Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem teremtenek a hajlékt...

Miért nem teremtenek a hajléktalanoknak normális körülményeket a hajléktalanszállókon? Így hogy integrálódjanak vissza?

Figyelt kérdés
A Fidesz nem engedi a hajléktalanoknak hogy az utcán éljenek.Ez rendben is lenne,ha tudnának nekik megfelelő körülményeket biztosítani ahol lakhatnak.De nem tudnak és szerintem nem is érdekli a Fideszt a hajléktalanok.A hajléktalanszállókon olyan rosszak a körülmények,annak ellenére hogy az állam támogatja őket,hogy inkább sokan az utcát választják.Mikor foglalkozik valaki végre a szegényekkel?Mikor segít a kormány a hajléktalanokon,hogy normális életet élhessenek?Én attól tartok soha.Azzal nem oldódik meg a probléma hogy valamennyi összeggel támogatják a szállókat,ki tudja lehet hogy azt is lenyúlja valaki.
2019. júl. 3. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

3 éven át voltam hajléktalan, megsúgom, a 80%-uk már nemnis akar visszaintegrálódni, a maradék meg olyan mint én, mikor megjön a kedv, elhatározottság, megoldja magának.

Az ami neked "normális elet" egy hajléktalannak nem az... Ráadasul egy idő után beilleszkedsz abba a társadalomba, ott lesznek azbismeröseid, haverjaid és komoly függőséget okoz, nem egy olyan embert ismerek, akik azért épnek utcán, mert már el sem tudják képzelni máshogy... Ha megteremtenék nek8k a "normális" körülményeket, még támadásnak is vennék.

2019. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Figyi, ma annak nincs munkája, aki nem akar dolgozni...

Óriási tévedés azt hinni, hogy ezeknek az embereknek nincs választása.

2019. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!