Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egrélyuk egy elitebb kerületbe...

Egrélyuk egy elitebb kerületben, vagy egy normális méretű lakás egy kevésbé elit kerületben?

Figyelt kérdés
Egyikben tudnék venni egy 30nm-es lyukat, a másikban egy 1.5 szobás 50nm-es lakást. És rengetegen az első opciót választanák.

2019. máj. 1. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Persze, függ az adott lakásoktól, de ha csak lehet, a másfeleset.

Ha az lenne a kérdés, hogy -1 szobát megér-e a jobb környék, akkor általánossságban azt mondanám, hogy igen, de az 1 és a 1,5 szoba közti határ vízválasztó.

2019. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettő lyuk. Városon kívül vennék családi házat.
2019. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Pest közelében, ami ingázás szempontjából reális lehet, csak egy vályogtéglás putrit kapnál ennyiből, és napi +2 órát ülhetsz a dugóban.
2019. máj. 1. 10:45
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Akkor beszéljünk az anyagiakról, mert tesóm felújított 52 m2 lakása a 9. kerületben 30m-ért megy. Annyiért Budaörsön már 95 m2 családit veszel és nem vályogból, lepusztultat. A 9. azért messze van az elittől.
2019. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tudni kéne a két pontos kerületet. Pl 2. Kerület lyuk és 16. Kerület 50 nm?
2019. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Pl XI vs X/XIX,XVIII stb
2019. máj. 1. 11:01
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

#6

Én személy szerint Kőbányán nem vennék (X.) mert nem szeretem, de inkább vennék a XVIII-ban másfél szobásat, mint a XI-ben egy szobásat. Ha van lehetőség válogatni, akkor a másfél szobásban lehet kényelmesebben élni. Van egy nappali és egy háló,ami alapvető igény, ha az ember nincs szükséghelyzetben.

A XVII-et azért nem írom, mert onnan egy örökkévalóság a centrumba jutás.

Viszont ha befektetésnek szánod akkora XI. a nyerő, mert az emberek nagy része sznob.

2019. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

7-es vagyok és bocs' elnéztem. Nem XVIII, hanem XIX.

A XIX-nek vannak nagyon jó részei, jó a közlekedése, azt választanám gondolkozás nélkül.

2019. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is nekem kicsit tág pl X. kerület. Ott pl az ohegy állítólag kimondottan jó rész de Újhegyi lakótelepet is dicsérik. Viszont én is vszinuleg inkább a kisebb, jó környéken lévő lakásba mennék.Azzal az értékét tekintve hosszútavon nem lohetsz mellé gondolom.
2019. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
A 18.19. kerületbe biztos nem mennék szerintem nagyon kiesik, nekem messze van.
2019. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!