Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van értelme nyaralót venni,...

Van értelme nyaralót venni, normálisat csak azért, hogy legyen valamim? Max annyi hitelt kapok, hogy 3 milliós értékű ingatlant tudnék venni, Magyarország nyugati felében.

Figyelt kérdés
Legyen benne víz, villany és fűtésre alkalmas. Életben nem lesz pénzem semmire, csak erre. Megoldás ez szerintetek?
2019. júl. 3. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Link lemaradt

2019. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Építeni mekkora költség? Mert jó a telek, csak obb utóbb szeretnék ott élni is. Talán.
2019. júl. 4. 16:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Én asztalosként egy ilyen tiny houst, magamnak kihoznék szerintem 1-1.5millióbol simán, persze gépészet nélkül...

Ha rendes házat akarsz, négyzetméterenként 300-350.000 most az árfolyam. Szintén természetesen gépészet nélkül.

2019. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy időben mi is gondolkodtunk ilyesmiben. Nekünk -bp közelsége volt a fontos. Több zártkertet is megnéztünk, aztán letettünk az egészről.

Általában 30 nm a max. alapterület, ami engedélyezett. A legtöbb nyaralóban nem volt vezetékes viz, de még kút se nagyon. A szemétszállitás általában megoldott, de volt olyan dülő, ahol utca végén konténervolt, körülötte zacskókat sodorta a szél.

Ahol volt viz, ott már igen drágák voltak a lakható épületek, és sajnos sok esetben olyan lakók sem voltak bizalomgerjesztőek. Ami viszont általános észrevétel, az az utak állapota: tengelyig jártak a sárban az autók, úgy kerülgették egyesben a lakók. Nekem nagyon elment a kedvem, de az élet is másként hozta. Egyszó mint száz: nagyon meg kell nézni, hol vesz az ember lakás célra nyaralót.

2019. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!