Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvasarlas utan pkiadni...

Ingatlanvasarlas utan pkiadni az ingatlant par oras legyottokra?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol? Nem uj lakast vennek, de nem is putrit erre a celra. Veszelyei ennek vagy sikeres is lehetne? (Meg hitellel is megerhetne, torleszteni lehetne belole)

2019. júl. 6. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeges szempontok:

1. Adj számlát és adózz a jövedelemből, különben bárki felnyomhat.

2. Ne feledd, hogy sok mocskot fogsz takarítani...

3. Ha egy olyan társasház, ahol ismerik egymást a lakók, akkor hamar híre fog menni, és alapvetően nem fog neki senki örülni. Ezzel alapesetben együtt lehet élni, de ha permanens utálkozás van, az hosszú távon neked sem jó. Egy rosszabb helyen levő tízemeletesben kevésbé gond ez.

4. Természetesen hirdetni is kellene. Csak akkor lesz jelentkeződ, ha olcsóbb leszel, mint a környéken levő szállások.

2019. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat nekem csomoszor kellett vna mar ilyen hely, atlagos ron adnam, takaritani biztos kell, de sztem lenne arra ember. Legalisan terveznem.
2019. júl. 6. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én egyszer (még nőtlen koromban) jártam egy messze lakó lánnyal (ezért is nem lett komoly a kapcsolat). Budapest kettőnk között volt, ezért mindig ott találkoztunk. Akkor én is utánanéztem ilyen lehetőségnek, habár végül nem vettem igénybe. Lett volna, korrekt áron, több helyen is. Valahogy úgy hirdették, hogy "panzió, akár néhány órára is".

Persze nem tudom, te merre laksz, lehet, hogy a te városodban nem volt ilyen.

De én kivettem volna egy normál szállást is, és előre jeleztem volna, hogy másnap reggelig sem fogunk maradni.

2019. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megoldani, hogy a bérlő megkapja a kulcsot, utána egyből menni kell takarítani, mert lehet, hogy 20perc múlva jelentkezik a következő vendég. Ha valakit felveszel erre, vagy te csinálod, akkor a fizetést, járulékokat is bele kell kalkulálni a bérleti díjba.
2019. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Macerás, ha nem a szomszédban laksz és nem te csinálod a ganajozást.

Inkább vegyél és add ki egy egyedülálló férfinek normális áron, azokkal van a legkevesebb gond és a bérleti díjból kifizeted a lakást.

2019. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

És ezt hogy képzeled? Társasházba, gangos házba vagy panelba? Garantálom, hogy az ott lakók (teljes joggal) fognak onnan kiebrudálni, akár illegális eszközökkel. Tudod ki a francnak lenne kedve azt hallgatni egész nap, hogy ismeretlenek dugnak.

Már van egy egész erre épülő "iparág", tudod az igazi hotelekben, szállodákban is lehet egy-egy éjszakára szobát kivenni.

2019. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezt "szobáztatásnak" hívják és lecsuknak prostitúció elősegítéséért.
2019. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso ez vicces volt. :) Ehhez semmi koze a prostitucionak
2019. júl. 7. 07:05
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért mit gondolsz, hogy az olcsó egy éjszakás szállásokat kiknek adják ki? :)
2019. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit zagyvál itt össze-vissza az utolsó néhány válaszoló!


Teljesen jellemző állapot, hogy valakik járnak, messze laknak egymástól (még), és hétvégén együtt akarnak lenni. Találkoznak a köztes városban és egy éjszakára szállást keresnek.

Vagy valaki csalja a házastársát, és nem viheti saját lakásába a szeretőjét.

Vagy pl. 18-25 évesek, és a szüleiknél laknak, akik vagy ellenzik a kapcsolatot, vagy ellenzik a házasság előtti szexet, vagy egyszerűen olyan sokan élnek egy kicsi lakásban, hogy nem biztosított az intimitás.

Vagy az illető frissen elvált férfi, aki egy olcsó és lepukkant albérletben lakik, hogy a lehető legtöbbet tudjon spórolni új lakásra, viszont egy nőt nem akar oda vinni (legalábbis a kapcsolat elején).


Ezerféle élethelyzet van, amit szűk látókörű emberek nem tudnak elképzelni, úgyhogy kár itt az észt osztaniuk.


Egy prostituált nem fog úgy menni egy adott helyre kuncsafttal, hogy a panzió/lakás tulajdonosával ez nincs megbeszélve. A szokványos az, hogy ez eleve közös biznisz, és a tulaj részesedést kap és kvázi futtatója a prostinak.

2019. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!