Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen város Nyergesújfalu?

Milyen város Nyergesújfalu?

Figyelt kérdés
Zoltek Rt. (volt Viscosa), Cement-, Beton- és Eternitgyár (azbesztes műpala) miatt kérdezem. Ártalmas-e ott élni?

2019. máj. 14. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már közel sem annyira ártalmas, mint 30-40 éve volt. Én ott nőttem fel a 70-es, 80-as években, de akkor is csak az eterniti és lábatlani részt teríttette be a cement, az azbeszt meg leginkább az Eternit gyár (volt) dolgozóit tizedelte.

Nyugodtan költözz oda. Viszonylag olcsók a lakások, és nagyon sok munkalehetőség van elérhető közelségben.

Én is tervezem, hogy visszaköltözöm.

2019. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, legalábbis ott él az ismerőseim fele kb, és semmi bajuk, nem is panaszkodnak, hogy több beteg lenne ott, mint máshol.

Egyébként ha lehetne értelmesen közlekedni, tök jó kis falu lenne (nem tudom elfogadni, hogy város... :D )

2019. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!