Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tud még valaki egyáltalán...

Tud még valaki egyáltalán hitel nélkül házat/lakást venni a mai ingatlanpiaci helyzetben Magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 16:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem a gyakorin fogjuk e kérdést eldönteni ,de mikor buszozna meg vonatozna az ember,hogy ha helyben van ? Nincs rá szükség nem kell kilómétereket utazni. Igen továbbra is azt mondom,hogy munkahely HELYBEN kell,hogy legyen.
2019. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha meglenne a kistelepüléseken is zsákfalukban,kisebb nagyobb városokban,megyeszékhelyeken a munkalehetőség akkor nincs para csak hát a településeken a közmunka dominál .
2019. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%

#11

Soha nem szoktam ezt írni, de most idepasszol:

Tipikus magyar mentalitás!

Az agyonirigyelt nyugaton és Amerikában 100-200km-eket utaznak naponta az elővárosi vonatokkal a munkahelyek miatt és ez nekik teljesen természetes, nem rinyálnak miatta.

Igaz, nekik nem csak Washingtonból vagy New Yorkból áll a világuk és viszik is valamire, miközben van hol lakniuk.

De felőlem te lakhatsz albérletben Budapesten, a te dolgod és a te pénztárcád!

2019. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem is Budapesten lakom he :D Az utazás idő pazarlás. Főleg ha az embernek nem 1 munkahelye van. Engem nem érdekelnek az USA-ban élők. Az az ő világuk. Én elvárnám azt ,hogy ha már nem akarok kivándorolni (én csak saját magamról beszéltem,hogy nem) akkor elvárnám azt,hogy ne kelljen utaznom. Évek óta olyan munkahelyen vagyok,hogy 5 perc gyaloglás és ennyi. Ott vagyok. Haza is 5 perc és ennyi.
2019. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

hajjaj.

nem csak átlag emberekből áll a társadalom.


itt nem gondolok viktátorra és az alvarangyaira.

2019. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Be fog dőlni az egész megint, csak az kérdés, hogy mikor. Aztán majd tudsz venni hitel nélkül jó házat, jó helyen.
2019. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Elvileg vannak akik tudnak venni kp-ban hazat.

Sok embertol hallom akik angliaban dolgoznak hogy annyi penzuk van hogy hazat tudnanak venni Magyarorszagon.

Bar azt nem tudom hogy a mosogatasbol hogy lehet milliokat sporolni.

Egy ismerosom ausztriaban melozott es par ev alatt lett annyi penze hogy egy kis felujitasra szorulo hazat vett falun. Nyilvan o sokat tulorazott es hetvegente is dolgozott ezert.

Volt szomszedom annyi penzt kapott lagzira a vendegektol hogy telket vettek. Ez meg nem haz de azert kezdesnek eleg jo. Mi kulfoldon annyi penzt sem kaptunk lagzira a rokonoktol hogy egy oreg autot tudtunk volna venni :D

2019. aug. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%

Van. De azért az nem többség.

Több ismerös csinálta,hogy az elsőt hitelböl vette aztán aztán albi,és a saját is ment albiba.

Ő 1 szobába elvan. A lakás pedig 2,3,4szobás sokkal többet keresvele mintha ott lakna.

És ha beindul a busines akkor veszi a lakásokat tucat szám.

Csak ezt 15éve találtaki. Ja a másik,ha kell el is tud adni 15milliós lyukat 2hónap alatt passzoltel.

2019. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Hát igen, van egy réteg, csak kevesen vannak. Viszont vannak olyan pénzesek is, akik mégsem veszik meg, mert tudják, hogy nem ér annyit. Inkább külföldön fektet be, tengerparton.

Ismerek egy srácot, aki London környékén dolgozott.

Csak melózott, evett meg WC. Ebből állt az élete, egy évig. Aztán hazajött, vett egy panelt 6 milláért, amit most 15-ért el tudna adni.

2019. szept. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak manapsag de 10-20 evvel ezelott is hitelre vettek sokan ingatlant. Nem csak a munkas ember hanem a vallalkozok is.

Az tud kpban venni aki gazdag vagy van aki eladja a hazat es abbol a penzbol vesz masikat.

Kulfoldon is hitelre vesznek az emberek hazat. En kint elek es szinte biztos vagyok benne hogy a legtobb embernek van vagy volt lakashitele, ha csak nem alberletben eli a egesz eletet.

Keves az a szerencses akinek a szulei vesznek hazat.

A gazdagok is elkezdtek valahol. Lehet hogy az elso hazuk hitelre volt, a masodikat mar az elozo haz eladasabol plusz onerobol vettek mikor mar jobban ment a szeker.



Nem csak Magyarorszagon draga az ingatlan. Itt nalunk sokkal dragabb mint Magyarorszagon, hiaba keresek jobban es az utobbi idoben itt is mennek fel az hazarak.

Egy lepukkant 2 szobas haz videken atszamitva 30 millio forint.

2019. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!