Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tud még valaki egyáltalán...

Tud még valaki egyáltalán hitel nélkül házat/lakást venni a mai ingatlanpiaci helyzetben Magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 16:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Mészáros Lölőnek nem okoz gondot.
2019. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Barnabas333 ***** válasza:
Ha egy párnak mindkét félnek van lakása a fővárosban abból simán vesznek egy családit, sajnos nálunk csak nekem van és az is csak 35m2...
2019. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

2010ben indultam mint kezdő asztalos vállalkozó, nem volt semmim, csak egy behajtóm, egy lapostipli maróm, meg kézi szerszámok, nameg egy kombi astra f...

Most ott tartok, hogy a hitelmentes házamban élek, a kertben a hitelmentes 120négyzetméteres műhelyem, benne kb 40millió összértékű gép, van egy kisteher és egy audi tt, 5alkalmazott és rogyásig tele vagyok munkával...

Nem rinyálni kell, meg másokat irigyelni, érteni valamihez és dolgozni, dolgozni, dolgozni.

2019. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

" Az utazás idő pazarlás. "

Amennyiben helyben dolgozol akkor sem érsz 2mp alatt a munkahelyedre.

Megyeszékhely közelében lakom. kb 15perc autóval a melóhelyem.A kollégám a város szélén lakik .A reggeli csúcsban ő sem ér be hamarabb,ergo tökmind1 ,hogy helyben lakik ugyanúgy elb. ezzel az időt. A difi annyi ,hogy a megyeszékhelyen kb dupla-tripla árú egy ingatlan.

2019. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szülők megelőlegeztek nekünk 2.5 millát egy felújítandó 70 nm-es házra (ennyi volt a teljes ára, nem hitel), 2 évig felújítottuk teljesen (ezt már fokozatosan saját pénzből), hát elég kietlen helyen van viszont autóval 8 perc a város. Már a felét visszafizettük, mivel mindketten dolgozunk. Dolgozni Pestre járunk, 1 óra vonat, a dél-pesti munkatársam is ennyit utazik csak ő bkv-val... az kicsit kényelmetlenebb. Most babát várok, biztos nem Pestre fogok visszamenni dolgozni, így viszont tuti hogy nem a szakmában, így ezt még ki kell találni...

szóval van pro és kontra is mindenre... cserébe van a nevünkön egy 2.5 szobás ház zsír új tetővel és belsővel, 1300 nm-es telekkel.

2019. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Hát mi nem születtünk milliomosnak. Én RIASZ dolgozó vagyok, havi 150e forinttal, párom kereskedő. Tiszta önerőből vettünk 7millioért házat úgy, hogy mióta dolgozunk, mindketten gyűjtünk, és plusz melótól sem félünk. Szerintem meg lehet oldani, ha tényleg korán kezdesz el gyűjteni, és komolyan tervezed a jövőd.
2021. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
33%
Mészáros Lölőnek és Tiborcznak szerintem nem okoz gondot.
2021. jún. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Hitel nélkül nehéz, de nem lehetetlen.

Hitelhez önerő összegyűjtése meg 5, max 10 év alatt teljesen reális.

Nyilván ehhez pénzt kell keresni, és eközben nem elkúrni az összeset.

De a pénzügyi tudatosság ismeretlen dolog a lakosság 95%-a számára.

2021. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 paradicsom31 ***** válasza:
28as igazad van teljesen.
2021. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!