Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pillangó park és környezete...

Pillangó park és környezete mennyire élhető, kulturált, tiszta?

Figyelt kérdés
Régebben egy nyugodt, fás, csendes, baráti miliője volt ennek a zuglói résznek. Mennyit változott az elmúlt pár évben.

2019. júl. 16. 22:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Szuper lett.
2019. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Tényleg szuper lett.
2019. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat is, hogy a drogosok átjárnak a Hős utcából...Ez valós?

Köszi a válaszotokat.

2019. júl. 17. 19:02
 4/7 anonim válasza:
70%

Igen, ilyet hallottam én is.

A Police.hu oldalon megtalálod a bunugyeket.

Sok variaciora lehet keresni, ezert egy ideig eltart, mig kiismered a rendszert.

2019. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Nemrég jártam arra az Obiban, hát rendesen kipattintották. Futópálya, játszótérek, full felújítás, parkosítás, nyüzsgés.
2019. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ment a kéz! (:

2019. aug. 7. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Remek hely kiváló egyetemistáknak, családoknak, nyugdíjasok is csendes nyugodt mégis közel a belváros jó közlekedés 2-es metró Troli karnyújtásnyira közelbe rengeteg bevásárlási hely Lidl,Tesco,Obi,IKEA,Árkád sok zöld és sportolási lehetőségek tárháza remek befektetésre is
2020. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!