Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyi idő alatt hal éhen egy...

Mennyi idő alatt hal éhen egy egér egy bezárt szobában, ahol elvileg semmi ehető nincs?

Figyelt kérdés
Beszabadult a nyaralónk egyetlen szobájába egy egér. Én csak éjjel vettem észre, amikor a nagy csendben elkezdett rágcsálni valamit. Nem tudok arról, hogy élelemnek nevezhető dolog lenne ott, esetleg bezacskózott kevés dísznövény mag. Kitettem ugyan éjjel valami kis tasakos rágcsáló írtó lila zselét, de reggelig nem nyúlt hozzá. Akkor reggel vettem egérragasztót, rákentem egy kartonlapra és a közepébe egy fél dióbelet tettem és délután elhagytam a nyaralót. Ha sem a rágcsáló írtó zselét nem eszi meg, sem a ragasztóba nem ragad bele, akkor mikor merészkedjek vissza, mikorra hal éhen ? Ugyanis kissé undorodom az egértől (tudván, hogy milyen betegségeket tud terjeszteni) és nem szeretnék még egy nyugtalan éjszakát vele tölteni.

2019. okt. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A legtutibb a kis 170 forintos lemezcsapda. Egy fél körömnyi sajtdarabot kell rátűzni a kis lemezre, másnap benne lesz az egér. Ha mégsem, egy kicsit finomíts a beállításon. Sok betegséget nem kapsz el, ha nem eszel olyan ételt, amibe belezabált, de az éjjeli alváshiányba bele lehet zakkanni.
2019. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egér nem ragadozó, hogy neked essen és beléd harapjon. Nagyon félénk állat és menekül előled. A zacskóban levő virágmag nem akadály neki és kirágja, megeszi (ha nincs különb). Nem tudom mennyi ideig bírja éhen, de amint leírtad - talál magának eledelt.
2019. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent meg tud enni. Nagy túlélő.

Tegyél ki csapdát, a lecsapós a legegyszerűbb

2019. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sok betegséget nem kapsz el, ha nem eszel olyan ételt, amibe belezabált"


Na ez így nem igaz!

Több mint 2 hónapja vagyok nagyon súlyos beteg, egér vizelete és széklete által terjesztett arénavírussal, (keress rá!)amire nincs gyógyszer. Már a kórházat is megjártam, az immunrendszeremet próbálták erősíteni, egyéb nincs. Eddig 12 kg-t fogytam, egy hete gyanítható csak, hogy nem patkolok el.

2019. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget lehagytam:

Kérdező!

Nekünk is a nyaralóban volt. Felére rágta a szappant, kirágta a párnacsücskét, foszlánnyá a papírdobozt, stb.

Hogy éhen halt, vagy elment nem tudom, a hulláját nem találtuk meg.

2019. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Kérsz kölcsön egy macskát, és berakod 1 (!!) napra a szobába. Másnap, amikor kiengeded a macsekot, nem lesz egér.
2019. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Macska jó megoldás, de lehetőleg nem elkényeztetett szobacica.
2019. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönmacska nem vadászik, hanem óbégat az ajtónál, ablaknál és kaparja azokat.

Ellenben az egér a macska szagától elbújik a macska által hozzáférhetetlen helyre.

2019. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!