Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan írtsam ki a házban az...

Tosika kérdése:

Hogyan írtsam ki a házban az egeret hatékonyan?

Figyelt kérdés
Először a kamrában hallottam egy kopogást vagy recsegést mintha egy ételzacsko lenne. Nagy valószínűséggel egy egér. Kitettem pár csapdát a kamrában de voltam ügyes és nyitva hagytam az ajtaját szóval a házban bárhol lehet. Valaki tudna segíteni, mert sürgős!

2020. márc. 12. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csapdát hagyd a kamrában tegyél bele fkolbi szalami darabot vagy diót , egy db élvebefogot helyezz a konyhába szintén csalival .
2020. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet, én sajtot szoktam bele tenni, meg is fogja mindíg.

Ez azért jó mert nem kell hozzá nyúlni az egérhez sem, meg a többi részéhez sem.

Egy kézzel csak megnyomjuk és már áll.

[link]

2020. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 és😃


Macska?

2020. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló műanyag egérfogót használok, mint amit a hármas linkelt. Sokkal érzékenyebbek mint a hagyományos drótból készültek, ennek megfelelően hatékonyabbak is.
2020. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!