Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan fogjam meg az egeret?

Hogyan fogjam meg az egeret?

Figyelt kérdés
Épp a TV-t néztem amikor megláttam az egeret befutni az egyik szobába, azt amelyikkel már napok óta hadban állok. Gyorsan kellene pár tipp, hogy hogyan fogjam meg az egeret. Most itt ülök a szobában ahova befutott, mozdulni se mozdulok az ajtókat becsuktam és a réseket betömtem. Mit tegyek? A szoba kellős közepére tettem le a ragasztót, tudom nem a legjobb ötlet, de nem igazán merek itt hajolgatni a sarkakba. A tippek tényleg gyorsan kellenének mert nem szeretnék napokig egy helyen ülni becsukott ajtókkal. (A befőttesüveges módszert ismerem és nincs macskánk, és az elkövetkezendő pár órában nincs honnan szerezzek, szóval tényleg hasznos válaszokat írjatok kérlek)

2019. nov. 22. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A ragasztót az egér járataira kell tenni, de az egérfogó job megoldás. Ilyet vegyél ez nagyon jó és egyszerű használni.

[link]

2019. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várj
2019. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szoba közepére hiába teszed! Az egér a fal mellett mozog.
2019. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinyitod az ajtót, az egér majd elfut, holnap reggel veszel egy egérfogót. Gondolom nem akarod puszta kézzel lecsapni.
2019. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, leraktam több ragasztót a falak mellé, és egérfogót majd veszek, ha nem kerül elő🤷🏼‍♀️😑
2019. nov. 22. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Szegény, ne nyírd ki légyszi! Engedd el valahol messze, had éljen!
2019. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
A ragasztó a legborzasztóbb ami létezik. Szegény annyira beleragad hogy szinte lenyúzza a saját bőrét mikor próbál kiszabadulni. Inkább az egérfogó ami azonnal agyon csapja..
2019. nov. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Emberek, nagyon nagyon szeretem az állatokat és védem őket, de úgy gondolom hogy egy olyan csapdát, ami élve kapja el nehéz szerezni és drága. És én úgy gondolom, hogy ha neketek a házatokban egy egér élősködne, akkor nem lennétek vele ilyen jószivűek. Bármikor bejuthat az eléskamrába ahol mindent tönkretesz, szóval nem igaz fájna érte a szívem, sajnálom...
2019. nov. 23. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem elvefogo csapdát.

850 Ft ért.


Több egeret fogott, a házban mint a ragasztos, és a 3 macskám!!!


Az hogy utána mit csinálsz az egérrel,az a te dolgod.

2019. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!