Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi csípett meg?

Mi csípett meg?

Figyelt kérdés

Par napja talaltam magamon (a combom belso felen egyet, es a masik combom kulso felen egyet) csipeseket. Egyaltalan nem viszkettek. Nem duzzadtak meg, kb 2-3 mm atmerojuek, kozepen pirosabbak.

Vannak pokok a szobamban/a lakasban, ezert azt gondoltam, hogy az, de ma delutan felmaszott egy bogar a felkaromra. Nem figyeltem meg, hogy milyen, csak arra emlekszem, hogy kicsi (par mm), es feketenek tunt. Mikor lecsaptam veres(?) foltot hagyott maga utan.

Most attol felek, hogy agyi poloska volt. Ugyanakkor (eddig) csak ezt a ket csipest tapasztaltam, es nem volt semmi viszketes.

Valami tipp? Lehetett a bogar, amit lecsaptam, agyi poloska? (konnyen osszenyomodott)



2020. júl. 25. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska csípés brutál mód viszket több mint 1 hétig.
2020. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!