Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A macska behozott egy egeret....

A macska behozott egy egeret. Mit csináljak??

Figyelt kérdés
A cicánk napközben ki szokott járni a kertbe és ilyenkor néha szokott vadászni. Az elejtett állatokat mindig megszokta mutatni nekünk, és sokszor behozza őket a házba. Ez most sem történt másképp, csak az az egy gond volt, hogy ez az egér még él, és a macska eleresztette. Szóval most van egy élő egér a házunkba, a nappaliban, az ágy alatt. A cicusunk egy darabig próbálta elkapni, de miután rájött hogy nincs sok esélye, (mert az egér beszaladt olyan részre ahol nem fér hozzá) feladta és lefeküdt. Mi a teendő ilyenkor??? Gyors válaszokat szeretnék, ha lehet (mert addig nem alszom, ameddig van egy egér a házban)

2021. máj. 28. 22:19
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Macskát ébren tartani, ágyat, szekrényt elhúzni. Ha odafér a macska, el fogja kapni az egeret.

Érdemes becsukni az ajtókat, hogy más helységbe ne tudjon átszökni az egérke.

2021. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej a macskád :)))))
2021. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Jesszus, nekünk nemrég csinált ilyet a macskánk. Ugyanígy az ágy alá engedte, annyi szerencse volt, hogy raklapokon alszunk, és alá tudott menni, hogy elkapja, aztán kiszaladt vele az udvarra. Denevért is hozott már be...Ahogy első írta, tartsátok a cicát ébren, és próbáljatok mindent elhúzni, amit csak lehet, hogy el tudja kapni, de vigyázzatok, mert iszonyat gyors, és ha csak egy apró rés van az ajtók alatt, simán átfér, és elbújik egy másik helyiségben
2021. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Becsukom a hálószoba ajtaját, nehogy az éjjel megkapjam az egeret ágyba felszolgálva (megtörtént, de nem éjjel, amíg nem voltam itthon, addig a cica elkapta az egeret és kedvesen elhelyezte az ágyamon...)
2021. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom, nekem kb ez a rémálmom. Hát, tanácsot azt nem tudok adni mert a helyedben én már rég az ágyamon kucorognék felhúzott lábbal, becsukott ajtónál aztán hagynám hogy a macsek vagy a férjem levadásszák az egeret.
2021. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tanácsokat. Végül meglett az egér (bár nem a macska kapta el, hanem apukám, miután kétségbeesetten felhívtam, hogy segítsen...)
2021. máj. 29. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ugye, ezek az apukák még tudják mitől döglik az egér.
2021. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!