Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Új ruhatárat akarok beújitani.de nem tudok mert a lakásba anyám állandóan beengedi a macskákat és bent hullik a szőrük.mikor lemegyek kajálni vagy valami a ruhámra rá száll a szőr és rá ragad.mikor visszamegyek a szobámba a ruhámon beviszem a szőrt. A szobám full macska szőrös és ez idegesít.

Szerintetek mit kéne tennem a cél érdekében?



2019. máj. 20. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Költözz el.A cicák maradnak,mert aranyosak.
2019. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hosszú szőrű cicát időnként kefélni kell, akkor nem hullatja.
2019. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintetek mit kéne tennem a cél érdekében?"

Takaríts!

Vagy Kasza Tibi: Költözz el

2019. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

ami magadon beviszel az olyan sok szőr nem lehet, azt ha mész valahova azzal a ragacsos hengerrel letörlöd magadról.

az én cicám is rengeteget szőről pedig nem hosszú szőrű, van amelyik ruhámra nagyon rátapad van amelyik sose szőrös.

2019. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell beengedni a macskát, pláne a szobába! Elvan az az udvaron is meg a kertbe is.Most már tavaszias az idő is, így a hideg sem indokolja a bent létét.
2019. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Az apjuk fszát a vidéki ,parasztkaján felhizlalt macskáknak.Ez nem lakótelep.Kint a kertben ,udvaron elvan és talpraesettebbek mint a városiak,ha nem nyalják ki a sggüket.A sgnyalás miatt még képesek és leszoknak a rágcsálók irtásáról is.Tudom,mert anyám macskája,ha látott egy egeret bent a szoba közepén táncolni,akkor csak nézte a fotelból,mint én a tv-t.Hála az égnek én nem ott laktam.Nem utálom macskát,sőt elvagyok vele,de nem bent a helye vidéken.Te példád is igazolja.Édesanyáddal csak a konfliktus lesz,ha sűrűn emlegeted ezt.Kiszoktatni nem tudod,pedig van rá,de nem durva módszer is,mert ha nem vagy otthon,akkor úgyis betémfereg az biztos.

Vagy egy "mágikus henger",vagy költözöl,vagy komolyan leültök és megbeszélitek ezt,hogy tudja meg a macsek is,hogy hol a helye.Nem hinném,hogy van más megoldás.

2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Ragacsos henger illetve fésüljétek a macskát.


Aki szerint meg a macska takarodjon ki a kertbe mutasson már valakit aki egy 180 ezres hosszú szőrű Ragdollt ki**sz 24/7 kóborolni.

2019. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Akinek 180ezer elherdálni való pénze van macskára, annak arra is van, hogy külön ólat építessen a macskának...
2019. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
#8 aki 180 ezret kiad egy macskára nem egy kerti ólban akarja tartani, eszedbe jutott már valaha az életben hogy talán nem mindenki szerint az a legjobb amit te hiszel?
2019. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!