Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska lehet? Hívjak...

Ágyi poloska lehet? Hívjak szakembert?

Figyelt kérdés
Munkám során (házi betegápolás) találkoztam ágyi poloskával,már visszamondtam a munkát mai nappal,de két hete csípéseket veszek magamon észre 4-5naponta a vádlimon és alkaromon,egymás mellett 2-3szúnyogcsípés féle,ami viszket. Reggelente vettem észre,de reggel jártam az adott helyre is dolgozni,ahol rettentően elszaporodott. Lepedőmön nem találtam se vérnyomot,se fekete ürüléknyomot,se bogarat a házba. Munkahelyen csíphetett meg vagy sikerült hazahoznom ezeket a bogarakat?
2021. jún. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A poloskákat ne az ágynemüdön keresd! Nézz utána, hogy hol érdemes nézned!
2021. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ágyi, mert általában az ágyban vannak, szeretik a matracot, szóval ha a munkahelyen nem feküdtél ágyban, akkor valószínű, hogy otthon vannak. Megpróbálkozhatsz egy nagyon magas (90fokos) mosással és nagyon alapos porszívózással, ha nincs még sok, akkor segíthet. Ha már elszaporodott, akkor szakember segít.
2021. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Anglia?

Nem lehet bolha pl?


1es, ennyi erővel le is írhattad volna.

2021. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem Anglia

Gondoltam bolhára is a macskából,habár nem házban van..plusz bolhát nem láttam,mert ugye az szembetűnőbb ha ugrik

2021. jún. 25. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanék egy bolha méretű állatot szembetűnőnek
2021. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!