Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha hivok csotányirtót a...

Ha hivok csotányirtót a lakásba,nem kéne az egész tömbe?

Figyelt kérdés

Vannak csótányok a lakásba. Az a baj h bemegy a konyhaszekrenybe ahol a tányérok vannak, és félek a fertőzésektől.


De hogy ha pl a masik lakasból, alattunk indultak felfele hozzánk, akkor én szerintem kevés vagyok ha csak én hivom ki a csotányirtót ,nem?


Azért ahhoz gondolom drága hogy utána semmit se érjen.


Összebeszélni nem lehet velük ,mert buta románok..


2021. szept. 4. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a közös képviselő szokta intézni, és megrendeli az egész lépcsőházra, háztömbre. Főleg, pincék, alagsorok, szemétledobók.
2021. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, igazad van. Csótányirtást, bogárirtást csak úgy lehet csinálni eredményesen, ha egyszerre jönnek az egész házba. Ezért kéne ezt a közös képviselőnek intéznie.
2021. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt rovarirtót hívsz. Megbeszéled vele, hogy az alattad lévőtől kapod a bogarakat. Tesz a kritikus helyekre zselét és fúj is. Neked lehetőség szerint le kell szigetelni, lezárni minden olyan nyílást, ahol jöhetnek a bogarak.

Nekem a szomszédomból a szobai konnektorból jött át a csótány.Oda is kaptam zselét.

3 havonta jön most is az irtó, pedig nagyon régóta nem látok szerencsére bogarat, pedig éjjel sokszor mozgok, tehát villanyt gyújtok.

Amíg nagyon fertőzött volt a ház, az irtások között hetente Insecticiddel befújtam a konyhai kritikus helyeket, wc-t, fürdőszobát.

2021. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is jött még a villanykapcsolobol is. Az a baj a felso konyhaszekrenybe latom mindig ejszaka, ott meg a tanyerok vannak amikbol eszunk. En nagyon felek toluk mert sok betegseget terjesztenek.
2021. szept. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!