Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » SOS! Ez milyen bogár lehet?...

SOS! Ez milyen bogár lehet? Csíp, a csípése viszket, mintha szúnyogcsípés lenne.

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]

[link]



Felújítottunk, panelban lakunk: kifestettünk, padlócsere, beépített szekrénycsere. Erre megjelent ez a valami. Először az egyik szobában, csak a kislányomat (10 hónapos) csípte. Mikor az első képen levőt elkaptam (lefújtam Raid-del), több csípés nem volt olyan 2-3 hétig, sőt azóta rajta nincs is. Tegnap engem csípett meg 4 helyen, a nappaliban. Most kaptam el a második képen láthatót.


Olyan max 1 centi, hosszúkás, érdekes háromszöges mintájú a háta. Nagyok a csápjai. Mászik. Mivel most is láttam, ezért gondolom, hogy nem csak éjszaka jön elő.


A második képtől kezdődően egy most rendelt pizzásdobozban készült képek láthatóak, abba mászott bele - még az asztalon volt. Így a bogár melletti területen csak morzsa/... van, azt hagyjátok nyugodtan figyelmen kívül.



2021. szept. 25. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Csotany!!

[link]


Nekunk is volt. Igy barmklyen fotorol felismerjuk!!!


15-20 %-os tomeny ecettel kiirtottuk.

Beontottem a konyhaszekreny moge.


Elotte meg draga irtoszeft rendeltunk.

2021. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ma voltam valahol, ahol apró, de nagyon apró légy kullemű kis rohadékok voltak és csíptek mint a rosseb.

Ilyesmi nem lehetett?

2021. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arra jutottam, hogy nem a képen látható bogár csípett meg minket... bár még nyomát sem látom, de a csípés alapján (nem vesszük észre magát a csípést, később szúnyogcsípésszerűen viszket, egy szúrásnyom,...) ágyi poloskára tippelek. Holnap hívok szakembert.
2021. szept. 27. 05:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!