Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mar az osszeomlas kerülget....

Mar az osszeomlas kerülget. Nektek mi vált be ténylegesen ellenuk?

Figyelt kérdés
Az egesz tetoterunk fabol van. Jött a hideg,jöttek az egerek is...egy hete nem alszom,annyira ki vagyok merülve,hogy már itt sírok mert egyszerűen nem hagyják abba. Ragnak, tepnek,szaggatnak de nem tudom mit. Annyira idegesitenek, hogy ez már egy kinzassal feler, ott tartok hogy megfogom a cuccom és elkoltozok. Könyörögve kérlek,igazán bevalt praktikakkal segitsetek nekem. Mert ezt en mar nem birom...bele fogok örülni
2021. dec. 8. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Egy ultra édes macska, de inkább 2. A mi cicáink szépen elintézték az egereket. A környékre sem jönnek. Ráadásul annyi szeretetet adnak. Ha nem opció a macskatartás, akkor menj el egy ismerőshöz, akinek van. Kérd meg, h egy rongyot rakjon a macska fekhelyére. Lényeg, h a cica szaga rajta legyen, azt kell a padlásra felrakni, illetve egy edénybe használt macskaalmot. Nem kell h hugyos v kakis legyen, a lényeg, h az alomtálcából szedd. (Tiszta résznél). Az is érdemes felrakni. Már a szaga is távol tartja az egereket. De legjobb, ha van cicád:)
2021. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Illetve a sarokba is rakhatod.
2021. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egérfogó, rágcsálóírtók, macska
2021. dec. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 mindentudó99 ***** válasza:
Zselés rágcsálóírtót feldobálsz pár napnés kuss lesz
2021. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Vendég macska nem fog egerészni, hanem az idegen környezetben elbújik és retteg, vagy a habitusából függően megy ajtónak, ablaknak, hogy meneküljön. SOHA, egyetlen macska nem fog joviálisan egerészni, ha nem a megszokott, biztonságos terepén van.


Nálunk 3 saját, kizárólag lakásban tartott macska mellett is bejött az egér a konyhába és békésen garázdálkodott a beépített konyhabútor mögött, ahova nem fért hozzá a macska. Olyannyira jól és biztonságban érezte magát, hogy még le is "babázott"


Simán kiirtottuk a legolcsóbb lecsapós egérfogóval amibe füstölt kolbászt tettünk. Minden megfogott tetem után elmostuk, mert amin megérzi az egér az előző egér hullaszagát, azt nagy ívben elkerüli.

A mérget csak azért nem javaslom, mert ha falburkolat vagy egyéb nehezen hozzáférhető hely van, akkor ha oda bedöglik, jó sokáig élvezheted a bomló tetem bűzét, pluszban még mindenféle férgeknek is teret ad.

Tegyél ki 3 ilyet, pár nap és megszűnik a probléma:

[link]

[link]


Ja és még annyit! Meg kellene nézni, hogy hol tudnak bejönni!

Ablakra szúnyogháló, csövek tövét begipszelni, ajtót, erkélyajtót nem nyitva hagyni!

2021. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Macska!!!!!

Addig meg hívd ki a rágcsálóirtókat, vadászgörénnyel és terrier kutyákkal összeszedik az összes rágcsálót.

2021. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van cicám,2 is...inkább egész nap csak doglenek. Tesznek rájuk.. az lesz,kihivom az irtokat,ha nem sikerul ezt a problémát megszuntetni elkoltozok..mert így nem lehet élni,szívem szerint fognek egy buldozert és az egesz hazon atmennek vele
2021. dec. 9. 13:15
 8/18 mindentudó99 ***** válasza:
És miert nem jó pl amit ajánlottam? Zselés rágcsáló írtó. Tele dobálod a padlást. Felszórsz egy fél kilót és megszűnik a gond max ehy héten belül
2021. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk azzal a zseléssel és a többi méreggel az a baj, hogy ha megeszi az egér, majd az egeret a macska, akkor a macska is mérgezést kap. Sajnos évente rengeteg macska és ragadozó madár hal meg a patkány/egér méreg miatt, pedig csak a mérgezett állatot ették meg, de sajnos így az ő szervezetükbe is belekerül. Mellesleg hiába szidják az egérfogót, sokkal kíméletesebben végez igazából az egérrel, mint a méreg.
2021. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen,plusz az a baj,hogy annyira beepitett az egesz,hogy nem tudnám lehozni és ott rohadna akár hetekig...:( pont a fejem felett,ha esetleg ott doglene meg a sok rohadek
2021. dec. 9. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!