Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan, aki ténylegesen...

Van olyan, aki ténylegesen tapasztalja az albérlet árak csökkenését? Esetleg akad, akinek épp most emelték a bérleti díjat?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 24. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
2 barátom kapott elég jelentős kedvezményt erre az időszakra. Egyik pesti, másik megyeszékhely.
2020. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a bérbeadóm teljesen magától ajánlotta fel, hogy 140-ről leviszi 100-ra a bérleti díjat. Pedig egy mukkot sem szóltam, sőt fizettem volna tovább, de hát ő mondta.
2020. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csak én vagyok peches, mert nálunk a tulaj 110-ről felemelte 120-ra, épp most.:( Pedig már csak részmunkaidőben dolgozom, mondhatnám, hogy keresek másikat, de tisztában van vele, hogy a költözködés is kerülne annyiba, mint a különbözet. Persze, amikor megtudtam, körülnéztem a piacon, de nem igazán találtam sokkal olcsóbbat és a választék sem túl nagy, ezért csodálkozom, hogy mindenhol bérleti díj csökkentésről írnak.
2020. ápr. 25. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha ez igaz, nem csak trollkodás, akkor miért nem költözöl el?

Manapság már több mint lehetetlen lenne a bérbeadónak is új bérlőt találni. Abszolút alkupozícióban vagy.

2020. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Sok volt AirBnB-s lakást meghirdettek 80-110 ezer között, illetve a kevésbé jó lakások árait lejjebb vitték. Egyébként a helyedben elköltöznék. Havi 100 plusz rezsiért tök jó lakásokat lehet már találni (berendezve és gépesítve).
2020. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!