Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskaírtás lesz nálunk...

Ágyi poloskaírtás lesz nálunk (ködösítés), lehet tőle allergiás reakció pl. Fulladás, kipattogás bármi más, 4 óra leteltével szellőztetés után?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem "írtás", hanem irtás. Mi olyan nehéz ebben?
2021. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt írják az oldalon, hogy a lakásban csak akkor lehet maradni, ha van a kezelt szobától elzárható, jól szellőztethető helyiség. Nektek nem mondták el?
2021. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. El kellett mennem 2 órára a kutyámmal.

Amikor hazajöttem, volt némi fura szag, de nekem van légtisztítóm és nagyon gyorsan eltüntette.

Semmiféle allergiás reakcióm nem volt.

2021. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első nem ez volt a kérdés!👎


Mi is el fogunk menni 4 órára nekünk ezt mondták, ismerve a lakást(garzon), az egészet szeretnénk kezeltetni a leghatásosabban.


Allergén anyagra voltam kíváncsi, ha lenne ilyen nem várt reakció akkor ezt ki tudjuk zárni esetleg.

2021. dec. 15. 06:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki végezni fogja az irtást, nyugodtan kérdezz rá.
2021. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Honnan tudtátok, hogy poloska van?
2021. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tegnap 14:53

Általában alváskor csípnek és jellegzetes a csípésük hatása.

2021. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,mert hozzám is ma jönnek az irtók szétnézni, mert nem tudjuk, milyen csípéseim vannak. Nekem egy alkalommal lett sok, de azóta nincsenek újak. Ágy nem véres, poloska ürüléket nem látunk. Többen mondták, hogy ami nekem van, az inkább vegyszer allergia, de szerintem csípés.
2021. dec. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végül meg kérdeztem az írtókat.

Hátha valakinek hasznos.

Azt a választ kaptam, hogy önmagában a vegyszernek nem kéne allergiát okozni, de mivel még életképesek az ő csípésük okozhat allergiás reakciót.


Kérdezőm, neked válaszolok.

Nekünk nem volt csípés érdekes módon, de nagytakarításkor ki húztam az ágyat és találtunk sokat. Mivel nyáron is volt (akkor voltak csípésnyomok) megismertük, hogy néz ki. Azt javaslom, hogy ha társas házban laksz mindenképp kérj ha teheted egy megelőző írtást ahol legalább az ágyat és környékét le fújják, többnyire ennek a költsége benne van a közös költségbe.

2021. dec. 17. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma volt kint a pasas. Semmi poloskára utaló nyomot nem talált, csak csípéseim vannak, ki tudja, mitől :) Azt mondta, hangya nem rágja át a bőrt, pók csípése meg ritkán okoz ilyen reakciót. Nem is klasszikusan poloska csípésre hasonlít, igazából semmire, amit eddig láttam. :I
2021. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!