Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A házban már eléggé rég óta...

A házban már eléggé rég óta küszködünk rágcsáló problémával. A házba természetesen nem jutnak be, inkább a padláson mászkálnak. De esténként eléggé nehézkes eladludni, mert vagy mászkálnak, vagy rágnak. Milyen megoldást tudnátok erre a problémára?

Figyelt kérdés
Az egér riasztót már kipróbáltuk.

2022. jan. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem túl humánus megoldás, de a méreg hatásos, tapasztalat. Decemberben én is küzdöttem. Kaptak "tápot néhány alkalommal. A tetemeket takarítsd el, mert megérzik a "halálszagot". Próbálkozhatsz az élve elfogós csapdával is.
2022. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az osanban vettem néhány doboz egérirtó zselét, rágcsát, aztán a padláson szétszórtam..néhány ezer forintból megoldottam. Egy hét sem kellett, és csend lett. Utána takarítás.
2022. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Mi most raktunk fel a minap kutyaszőrt, várjuk az eredményt. Autónál már bevált korábban.

Mérget nem fogok felrakni, van egy csomó kistestű állat a környéken amiket nem akarok kiirtani, és amúgy se akarok a szigetelés közé elbújt dögöket szagolni. :D

2022. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
12%
Kérj kölcsön macskát. Tedd fel a padlásra, lehetőleg éhesen. Nálunk bejöttek a házba is, amióta van bent cica egy se járt erre. Padláson volt egy kettő, de takarítás áll, ahogy fel lettek zavarva negyed óra múlva már a cirmik ették őket.
2022. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva?
2022. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!