Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Miért kattog folyamatosan az...

Miért kattog folyamatosan az ultrahangos egérriasztó? Kb óránként bekapcsol és különféle ritmusban kattog.

Figyelt kérdés
Lakótelepi panellakásról van szó. Az egérriasztó konnektorba van dugva. Több van belőle a lakásban, de csak az egyik kattog kb. három napja szinte megállás nélkül.

2022. febr. 27. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Annyira sok az egér egy panelban? Húzd ki ha zavar, amúgy se érnek lópikulát se. Ha tényleg van egér tegyél ki rendes csapdát.
2022. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szüleim lakása, csak átmenetileg vagyok itt, alapvetően én is kihúznám, de volt már itt egér, azért is lett riasztó, úgyhogy nem akarják kihúzni...
2022. febr. 27. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
1 is elég,ha az irritálja az egereket.
2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Számolja az egereket.

Mindegyiknél kattog egyet...

2022. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elromlott, és megváltozott a frekvenciája, hallható tartományba. Ha eddig nem csinálta, akkor feltehetőleg nem is kell neki.
2022. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!