Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 31 éves vagyok folyamatosan...

Sebők L. kérdése:

31 éves vagyok folyamatosan szédülök és olyan mintha nyomás lenne a fejemben. Voltam nyaki ultrahangon és teljesen jók lettek az eredményeim. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 11:57
 1/5 Manócska1 ***** válasza:
Ct és Mr vizsgálat nem ártana
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ct volt és nem találtak semmilyen eltérést
2015. jan. 8. 15:11
 3/5 Manócska1 ***** válasza:
kérj beutalót mr-re is.az jobban kimutatja ha netán valami gond van. nekem is úgy volt sajnos
2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg hasonló tüneteid voltak,mint nekem?
2015. jan. 12. 12:43
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
nekem gyakori fejfájásom volt és van is még. először ct-t csináltak,az nem mutatott ki semmit. mr kimutatta hogy agykamraszűkületem van és túl sok az agyvizem. úgy volt hogy megműtenek,aztán mégsem. Debrecenbe járok félévente kontrollra. de én sajnos pszichiátriai beteg is vagyok,most már azt mondják hogy az arra szedett gyógyszerek miatt fáj. tudja a fene már...
2015. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!