Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangya az egész lakásban?

Hangya az egész lakásban?

Figyelt kérdés
Decemberben költöztünk be az új házunkba. Konkrétan a ház minden pontján felbukkannak a hangyák. Próbálkoztam raid hangyairtóval (ez a dobozos), többet is kiraktam a ház különböző pontjaira. Megrohamozták, rendesen rajzottak rajta a hangyák. Használt is valamit mert rá 2 hétre takarítás közben a kanapé és a szekrény mögött nagy csapat hangya tetemeket találtunk, de most ismét rosszabb a helyzet. Ott pattant el ma a húr, hogy a kanapén ülve 4!! hangyát láttam szaladgálni magam mellett. Vadul elkezdtem kutatni és a szövet kanapé réseiben még találtam legalább 10-et. Teljesen kétségbe vagyok esve. Ha kártevőirtót hívok az megéri a pénzét? Tényleg végleg ki tudja őket irtani? Van a házban egy csivavank. Miatta nem szeretnék mindenfelé vegyszereket szétszórni.
2022. márc. 31. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Vegyszer nélküli: próbáld ki a sütőport (hatásosabb porcukorral elkeverve) a hangyák útvonalára szórni. Ezt lelkesen elcipelik, de ha elfogyasztják felfújódnak tőle, és a pusztulásukhoz vezet.


[link]

2022. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a sütőport, de nálam megszerették a hangyák.

Mindennap adok nekik...

2022. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cobra szarnyas rovarirtoval fujtuk be,elvileg szunyog legy darazsra van,de azonnal kidoglik tole minden, a pók is,valami idegmereg,ahova befujtuk a hangyajaratba,ott nem nagyon jottek vissza. Sarga nagy flakon. Engerben vettem. Van valami Bosh feher por is,amit bevisznek elvileg a bolyba,de ahhoz hozza se nyultak.
2022. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A csalétkes hangyairtó a legjobb, mert azt lehordják a bolyba, és a királynő is elpusztul. De nem olyan azonnali módszer, mintha lefújnád méreggel. Vegyél még csalétkes dobozkákat, és rakd ki nekik...
2022. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!