Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Valami házi praktika a hangyák...

Valami házi praktika a hangyák ellen ?

Figyelt kérdés

Az udvart ellepték a hangyák . Hangyabój mellett hangyabój , rengeteg van és ezek a kis huncutok állitólag lóhangyák , szóval nagyok és feketék . Már attól tartok , hogy hamarosan a házra is kivetik a figyelmüket és akkor már nagy a baj . Valami házi bevált házi praktikát megosztana velem valaki ?

Jó válaszokért felpontozlak ha esetleg érdekel de ha nem akkor is .


2022. jún. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk csak a méreg jött be kint az udvaron ( fehér por,ha eszembe jut a neve,leírom). Bent a házban a réseket/útvonalat levendulaolajjal kentem át,fülpiszkával,azok elriasztották őket.
2022. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rovatox volt.

1es voltam

2022. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót !
2022. jún. 7. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Házi praktika nem létezik, ami működik.

Lakásban olyan van, hogy egy darabig nem ugyanoda mennek, de ez nem függ össze a "praktikával", csak mivel nem találnak ott kaját, meg büdöset is csinál nekik a házigazda, egy időre másfelé mennek. Én már mindent kipróbáltam többféle variációban, amit a neten írnak, és se kint, se bent a legkisebb mértékben se használt semmi.

Ha kertben/udvaron van a boly, és látod, hogy hol jönnek ki a földből, ott a környéket felkapálod, és ahol nyüzsi lesz, ott beszórod talajfertőtlenítővel, és még azt is bekapálod. Ez az egyetlen módszer a rengeteg közül, ami nálam használt. (Csalit kültérre csak végső esetben, az drága.)

2022. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!