Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák ellen milyen házi...

Hangyák ellen milyen házi praktikákat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Az alábbiak eddig nem váltak számomra be: cukros-vizes csapda, ugyanez csak szivacsba mártva, fokhagyma, és zsálya sem. Irtóm nincs itthon, de nem is igen szeretnék azzal élni, a kutyám miatt se. Deha vki tud atéren elfogadhatót ajánlani ami nem árthat a kutyámnak se, azért ilyen verzió is érdekelne.

2015. márc. 8. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én fáraóhangyák ellen bevetettem a házi praktikákat, nem használt. Viszont a kis Vape dobozka igen. Csalétek van benne, az egész bolyt kiírtja, apró kis lila műanyag, beteszed az útvonalukra (pl. szekény mögé), a kutya nem találja meg.

[link]

2015. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Húú, köszi, ez tényleg jól hangzik. Kifogom próbálni. :) Itt a közeli boltba csak olyanok vannak, ami vagy fújós és meg lehet tőlük fulladni, vagy a kutyára nézve árthat.
2015. márc. 8. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha van nálatok CBA, ott van, ott vettem.
2015. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Szórd be konyhasóval a vonulási utat, nálam bevált.
2015. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ami van itt közelbe pont cba van, de itt pont nincs ilyen, már kimentem megnézni, azt mondták szokott lenni, de most csak azok vannak, amiket írtam is már. :(
2015. márc. 8. 13:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kipróbálom a sót is amíg nem tudok vape-t venni, deha vannak még tippek várom őket. Mindenkinek ment a zöld kéz részemről.
2015. márc. 8. 13:21
 7/14 anonim válasza:
0%
Hipó, ablaktisztító, higító. Gondolom a kutyád nem olyan hülye, hogy felnyalja, érzi azt, hogy az nem ehető.
2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A lakásba való bejutási pontnál kell hangyára jó irtóport kiszórni, és pár nap alatt leszoknak arról a helyről. Ha következetesen csinálod egy idő után leszoknak a próbálkozásról.


Vagy amit #1 mond.

2015. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A dm-ben is van kör alakú piros dobozkában hangyaírtó. Hasonló, mint a vapes. Az is hatásos.
2015. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam a fáraók a dobozokat undorodva kikerülték, úgyhogy az útjukat beszórtam sütőporral, vagy hintőporral. Ezt olyan kéthavonta ismételni kellett.

Az a leghatékonyabb, ha kideríted hol jutnak be a lakásba.

A panelban ehez nincsen nagy esély, mivel ott a panelok közt van a királyságuk.

2015. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!