Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ágyipoloskára való Protect...

Az ágyipoloskára való Protect permettel való kezelés után mennyi idővel lehet belefeküdni az ágyba?

Figyelt kérdés

Az ágyneműt nem ezzel kezeltük, hanem hatvan fokon kimostuk, ahogyan a szer használati utasításán javasolják.

De az ágy olyan karfás, támlás fotelágy. Ezekhez a felületekhez is hozzáér a bőr alvás közben. Kisgyerek aludhat ilyen módon kezelt ágyban, ha a poloskaveszély már nem áll fenn?



#Protect poloskairtó permet #Veszélyessége
2022. aug. 14. 22:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%

volt dolgom nekem is ágyipoloskával és annyira aljas volt hogy újra megtelepedtek (szakszerű kezelés után).

én biztos hogy ágyat cserélnék.

2022. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold be nylonzsákba 4 hónapra. Akkor tuti, hogy kipusztulnak. De legjobb lenne kidobni.
2022. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne poloska veszely, szerinted ez megoldja?

Nem.

Szakembert kell hivni es imadkozz, hogy ne szaparodjanak el nagyon addig, kulonben hosszu es draga menet lesz.

2022. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól ki lett szellőztetve, akkor feküdhet.

Én is a permettel kezeltem de csak pár hétig tartott. Ha nagyon meleg lesz, akkor tegyétek ki a napra az ágyat egész napra. Előtte permetet rá vagy biokill-t.

2022. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sima szerekkel lehetetlen kiírtani! Hívjatok szakit
2022. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága, 2 szobás lakást 20e körül vállalnak. De ja, minél tovább húzod a szakemberi segítséget annál több helyen lesznek, már az ágyon kívül is...
2022. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekemről lenne szó vagy szakembert hívnék, bármennyibe kerül is, vagy kivágnám a kukába az egészet.


Hogy akarsz kisgyereket belefektetni?? A boltban kapható szerek nem elég erősek.

2022. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hetekig kibírják élelem nélkül. Úgyhogy kirakhatod a napra egy hónapig legalább. Vagy hívsz szakembert.
2022. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom milyen alattomos az ágyi poloska, anno diákként volt benne részem egy külföldi kollégiumban. Most vendégségben voltunk és ott volt egy matrac, amin ültünk és engem valamik nagyon összecsíptek, itthon, másnap reggel vettem észre. Hogy nehogy elszaporodjon, sos lekezeltem az ágyat, lekopogom azóta nincs csípés. A kérdés arra vonatkozott, hogy a kezelt ágy használható e ezek után, ha igen, mennyi idő után?
2022. aug. 15. 07:15
 10/12 A kérdező kommentje:

Tehát én feküdtem azóta benne, de aggódom, hogy a gyereknek biztonságos e. Mégis egy vegyszer..


Köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 15. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!