Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Két kezem tele szunyogcsípésse...

Két kezem tele szunyogcsípéssel, vagy ez agyipoloska?

Figyelt kérdés

Eszrevettem, a szunyogcsipeseket a kezemen. Kovetkezo este az osszes szunyogot lecsaptam kb 2db volt ..

Utana majdnem 2hetig szinten mindennap legalab 2 csipessel keltem. 2honapos babam van sokat kelunk ejszaka sose latok vagy hallok szunyogot. Agynemun sose talalok a sajat szememmel nem lattam mi csip meg csak egyszer elkezd viszketni. Inkabb attol felek a babamat megcsipi. Lehet akkor h poloska? Ha igen mennyibe kerul atlag ara az irtasmak?



2022. szept. 15. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézegessél képeket róla, mert az ágyi poloskának egészen más a csípése, mint a szúnyognak.

Nálam is állandóan csipkednek a szúnyogok. Arra jöttem rá, hogy lehet nem kintről jönnek be, hanem valamelyik szobanövény alatti tálcából, ahol általában szokott víz lenne, kelnek ki. Kisebb méretű fekete nagyon agresszív szúnyogok és ezek sem zümmögnek.

2022. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ágyipoloska kiirtása nagyon sokba kerül és nem csak a Te lakásodban kell megnézni, hogy nincsenek-e, hanem az alattad-feletted lakókét is, sőt a szomszédokét is. Egyszeri irtás cseppet se, elegendő.

Nézz utána az interneten, milyen az alakja az ágyi poloskának, hogyan néz ki a csípése.

FONTOS!

Nézd meg a lepedődet, ágyneműdet (a családtagokét is), hogy vannak-e rajta apró sötét foltok. Ha vannak, akkor azok az ágyi poloska ürülékei, azaz a megalvadt belőled kiszívott vér. Ha ezek nincsenek, akkor a szúnyog csipked össze.

2022. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A poloskacsípés egy idő után nem viszket. Aztán ugyanaz a csípés újra elkezd irtózatosan viszketni. Mindezt többször.
2022. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!