Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kisfiam szobája mostanában...

Liszti kérdése:

Kisfiam szobája mostanában nagyon sok hangya elő jön. Valakinek valamilyen házi ötlete hogy tudnám őket nagyjából el zavarni?próbáltam már a szódabikarbónat, fahéjat, sót, egyik sem vált be sajnos.

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hangyacsapda. Örökre kiírtja. Végigjártam ezt az utat, csak ez vált be.

[link]

[link]

2022. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Rendszeres takarítás. Szemét levitel, nem szobában evés, seprés, morzsás dolgok kerülése.

Amúgy mi a baj a hangya irtókkal? Kb 800 Ft egy nagy spray és rögtön eltűnnek.

2022. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Hangyacsapda.

Én végigpróbáltam mindent, ez volt az egyetlen ami működött.

2022. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Szódabikarbóna cukorral keverve, fele-fele arányban, 3 nap után tüntette el őket, ha nem teszel bele cukrot akkor nem eszik meg.
2022. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez engem is érdekelne. Hangyacsapdát vettem már, de egyelőre eszük ágában sincs kihalni. Mondjuk a használati utasítás is több hónapot mond. Sajnos nincs módom nem hagyni elöl kaját, mert a cicáknak van lerakva száraztáp. Vizestálba van téve a táljuk, hogy legalább abba ne menjenek bele, de valamennyit mindig sikerül kiszórniuk a földre, és két perc alatt tele van körülötte hangyával. Nekem valami port tartalmazó csapda volt, megpróbálom ezt a zseléset, hátha jobb. A problémát abban látom, hogy a macskatáp illata intenzívebben vonza őket, mint magáé a csapdáé. Rá se bagóznak.
2022. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Akkor becsapod őket.

Teszel ki egy darab alufóliára macskakaját, vagy olyasmit, amit még annál is jobban szeretnek, pl. sülthúst, parizert, vagy valamit. Oda, ahol bejönnek a lakásba, hogy könnyen megtalálják. Másnapra borítva lesz. Akkor öntsd rá a csapda tartalmát. Ha átveszi a kajaszagot, azt is elhordják. Ha pedig már a bolyban van, megeszegetik jobb híján. (Az egészre persze tegyél egy gyümölcsösrekeszt vagy valamit lesúlyozva, hogy ne a macska egye meg.)

2022. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen fajta hangya?
2022. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ecet bevált, egy próbát nálad is megér

Vagy valami bolti hangyairtó

2022. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!