Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon penészedik a ház több része, volt kezelve szavoval, heraval, domestosszal, de már egyik se tünteti el teljesen a foltokat, létezik olyan szer, ami lehozná?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 17:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem tetszenek, hanem tehetetlen vagyok, nem az én tulajdonom az ingatlan, hanem apámé. Hiába mondta neki szakember, hogy mit hogyan kellene, mert ez így jelenleg nagyobb kárt okoz, mint amit megspórol a fűtésen, akkor is csak a saját h.lye elgondolásai léteznek, mert szerinte az úgy jó, közben lassan nem lesz egy helység a házban, ahol nincs penész.

Most a falak lecsiszolópapírozásán gondolkodom.

2023. febr. 8. 09:53
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez esetben nincs más megoldás, csak az, hogy elköltözöl.

Ha pénz nincs, változtatni nem akarsz vagy nem is tudsz, akkor milyen tanácsot gondoltál egyáltalán? Nincs olyan százforintos csodaspay, amivel ha befújod a szobád, akkor huss, megszűnik a penész. Ez előttem szólók leírták a megoldásokat, sőt még a következményeket is.

2023. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szívesen elköltöznék, de az jelenleg nem megoldható.

A kérdést azért írtam ki, hátha valaki tud valami szert javasolni, ami erősebb és hatásosabb, mint, amiket leírtam.

2023. febr. 8. 10:31
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezeknél erősebb és hatásosabb, hiszen csak tüneti kezelések. A szavó kiváló. De ebben megfulladni sem egészségesebb, mint penészben.

Csiszolni is hiába fogsz. Lecsiszolod, lekezeled penészgátlóval, újrafested, majd max egy hónap és megint penészes lesz. Vagy ha nem, akkor max azért nem, mert addigra beköszönt a jó idő.

2023. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: Baszki, ha semmi sem megoldható, akkor minek fárasztasz itt másokat? Bármit írnak a válaszolók, te mindenre csak azt írod, hogy az nem megoldható. Majd jól megbetegdtek apáddal együtt, aztán a kórházban majd nem lesznek penészesek a falak.
2023. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

16# Erre azért ne vegyél mérget... :D

De a mondandóddal egyetértek.

2023. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16: Csakhogy azt már a mi adónkból fogják finanszírozni, így csak meg fogja úszni ingyen.
2023. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16# Mi a nem érthető azon, hogy hiába hívtam szakit, aki elmondta az öregnek is a tényeket, de ő akkor se akar változtatni, én meg az engedélye nélkül nem tudok hiába szeretnék. Marad a tüneti kezelés, mert nem szeretnék beteg lenni.
2023. febr. 8. 13:57
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt is leírták már neked, hogy ezek a vegyszerek is vannak olyan veszélyesek, mint a penész.

Csodaszer tényleg nem létezik. Vagy a leírt megoldások, vagy a penész. Ez a választék.

De azt tudnod kell, hogy a sok pára valószínűleg együtt jár az elhasználódott, magas CO2-tartalmú levegővel is, ami megint csak legalább akkora veszély, mint a penész.

2023. febr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, a hosszútávú megoldásokkal is, nem is ezekre irányult a kérdés, hanem amit már korábban leírtam, pusztán hatásosabb szert kerestem a foltok eltűntetésére. Jelenleg ennyi a lehetőségem, hogy a szobámból megpróbálom kihozni a legjobbat, a ház többi részén meg nem tartozkodom, ha nem muszáj, ha valaki kórházba kerül talán változik a hozzáállás, de nem én akarok lenni.
2023. febr. 9. 07:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!