Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A nyestet mivel lehet távol...

Pumpa24 kérdése:

A nyestet mivel lehet távol tartani a gépkocsi motortérből?

Figyelt kérdés
Ti milyen nyest riasztót használtok a gépkocsiba, ami bevált nálatok, és eltűntek a nyestek a gépkocsi motorteréből?

#Nyest riasztó!
2023. márc. 25. 08:54
 1/7 anonim válasza:
100%

A nyestriasztók nem eredményesek szerintem, lezárni a motorteret úgy nem lehet, hogy nem menjen be. Két megoldás van, a kettő kombinálása a legjobb.


1, Garázsban tartod az autód, akár lemezgarázs is jó.

2, Kutyáid vannak, lehetőleg olyanok amik nagyon ügyes a patkány és nyest fogásban. Ilyen egy Rat Terrier, de egy tacskó is. Inkább az előzőt venném, mert az egy őrült ilyen szempontból.


Ha ezek megvannak megoldódik a problémád, amúgy nem sok sikert fogsz elérni.

2023. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb tesznek mindenre egyedül csak az a megoldás ha csapdával megfogod, de az se egyszerű.


Riasztó szerekből amik nem váltak be nálam: emberi haj, kutyaszőr, protect natural nyestriasztó, kemo m180 ultrahangos nyestriasztó és a kemo z100 nyestriasztó spray.

2023. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Kutyaszőr állítólag jó rá. Tőlem egyszer kérdezte egy néni mikor mentem a kutyámmal, hogy szoktam-e fürdetni. Mondtam nem. És kérte, hogy adjak már neki szőrt, mert nem győzi szervizbe hordani a kocsiját. A jó kutyaszagú szőr elriasztja őket állítólag.
2023. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%
Borsmenta illóolajat csepegtess szét a motortérbe. Használt macskaalmot szoktam még szétszórni a kocsi körül.
2023. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 há a négyzeten válasza:
71%

Na jó. Az apám az aki megoldotta.


Egy pár éve álltunk a kocsija mellett, búcsúzkodtunk mire rám szólt, h vigyázzak , ne hogy a kocsihoz érjek.

A lényeg, hogy a kocsi tetején láttam egy 20x20-as falapot, melyben 2 százas szögre rátekerve a "gyilkoskábel"...

Ne kérdezzétek hogyan.. de a kocsi túlélte... és mindenki is.

A nyest: nem.. muszáj volt neki feladni.. azóta nyest mentes az övezet.

Amit valahol sajnálok. Ez az örök küzdelem ad 1-2 fejtörős napot egy 80 évesnek... hát...

Kellenek a kihívások😅

2023. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 há a négyzeten válasza:

Eszembe jutott, egy kolléganőm szintén idősebb édesapja a citromos wc illatosítóra esküszik.

Azt rögzítette be a motortérbe, azóta.nem.volt baja..

2023. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
9%
Tigrispitont a motortèrbe, az elhárìtja ☝️
2023. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!