Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák jöttek fel az ajtókere...

Hangyák jöttek fel az ajtókeret mellett... Két kupac is Falu, Kádár kocka Mit tegyek... Elpusztítsam őket vagy kikerüljem (egyedül élek, elférek mellettük...ffi65)?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A hangyák most vonulnak, keresik az úúj lehetőségeket.

Van ahol csak békén kell őket hagyni pár napig és utána eltűnnek. Barátom szüleinél 30 évig ezt csinálták, feljöttek, keresztbe masíroztak az egyik szobán, aztán valahol lementek. Pár napig nem lehetett velük semmit kezdeni, akkor is jöttek újak ha irtották, porszívózták őket.

Nálunk viszont nem szabad ezt hagyni. A konyha egyik végében feljönnek valahol a konyhaszekrény mögött és végigmennek a konyhapulton, közben mindenbe bele is másznak, majd a másik végén lemennek. Utána meg visszafelé mennek. Ha nem teszek ellenük akkor egyre többen jönnek és szétmennek mindenfelé a konyhában.

Így én tegnap este is rovarirtóval fújtam be a két végpontot - van egy rés a szekrény szélénél ahol be lehet fújni és a szekrény élét is végig fújtam rovarirtóval, ahol meg tudnak jelenni felül. Mást hiába csinálok, a szilárd csalit csak körbejárják, nem viszik el, ellenben bögrétől dobozig mindenbe belemásznak.

2023. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Én most két napig nem voltam itthon.... Erre jöttem haza

De már nincsenek meg úgy tűnik vissza bújtak ott ahol kijöttek

Már körülbelül egy másfél órával ezelőtt is azt láttam mintha ritkulna a boy.... Jól láthattam mert mostanra eltűnt az egész.

Nem tudom hogy tőlem ijedtek e be annyira... (?) Vagy tőlem függetlenül mentek vissza. De nem kizárt hogy valahol még majd újból feljönnek....(?)

2023. márc. 27. 13:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Már vissza is jöttek a küszöb másik oldalán
2023. márc. 27. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Fújj rájuk hangyairtót, attól felfordulnak. Sajnos, ettől még jöhetnek újak. :(
2023. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!