Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Régi FÉG gázkonvektorba...

Régi FÉG gázkonvektorba bejuthat egér?

Figyelt kérdés
Időnként mintha mocorgást, kaparászást hallanék, olyasmi, mint amikor az egerek bebújnak lomok közé és mászkálnak. Aztán órákig semmi, pár napja megy így. Felnyitottam a tetejét, de nem láttam egeret. Szét nem szedem, nem értek hozzá. Lehet ebből bajom, zárjam el inkább a gázt?

2023. márc. 29. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még működik a konvektor biztos nem megy bele.Hangos is plusz a meleg miatt.
2023. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az a konvektor hangja. Nekem is sok időbe telt meg szokni meg néha a frász jött rám de ez a konvektor.
2023. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kattogás normális, az rendben, de ezt a kaparászást még sosem hallottam. Csak el nem tudom képzelni, hogyan jutna be oda bármi, ami aztán nem tud kijönni.
2023. márc. 29. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2/3 as válaszoló vagyok pedig higyjél nekem hogy az a konvektor csinálja az enyém egész új épp hogy 2 éves sincs annyira új az elején az enyém se csinálta pont arra gondoltam amire te hogy egér de az képtelenség + állandóan ott lenne??? Csak gondolkozz logikusan én is nézegettem meg fel nyitottam de semmi. Az a konvektor.
2023. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs hol beférnie, és meg is fulladna amúgy is nagyon hamar.

Azoknak a konvektoroknak ilyen "ijesztő" hangja van, meg kell szoknod.

2023. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!