Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy darab egértől lehet...

Egy darab egértől lehet egérszag a szobában?

Figyelt kérdés

Egy hétig volt egerünk. Kintről kellett besurranjon, mert nem olyan a ház, hogy be tudja rágni magát, szóval bízom benne, hogy egyedül volt. Nagy nehezen elkaptuk éjjel. Most délutánra kezdett megcsapni az egérszag ahogy belépek a nappaliba(ott tanyázott a kanapé aljában)

Eddig nem éreztem, erre most reggelre meglett az egér és most lett büdös, de irgalmatlanul büdös. Olyasmi mint a rothadó káposzta vagy penészes mandarin-erre emlékeztet a szag, de nem pont olyan. Ez lenne az egérszag? És akkor többen vannak, vagy mostanra büdösödött be a szoba attól az egytől vagy mi?



2023. júl. 26. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egy egeret találsz, ott legtöbbször egy egész család van. Simán belefészkelhettek a kanapéba.
2023. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt észleltük az egeret sokat volt nyitva a bejárati ajtó. Azóta zárjuk(családi ház), szóval remélem, hogy nem családostul jött. 2x láttuk az egy hét alatt, nem is hallottunk mocorgást csak 1-2x, kakit is csak egy helyen találtam, rágást sem hallottunk. Ezért vagyok bizakodó, hogy egyedül volt. Csak fura, hogy most jön elő ez a szag 😒
2023. júl. 26. 17:55
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja meg sok csapda és ragacs volt kirakva, de egy hét alatt se ment bele. Most este nagyon bedurvultam és a konyha bejáratát (nincs ajtó csak boltív) végig kentem faltól falig ragaccsal , 2 tubus kinyomtam és csokikat tettem bele. Mondom ha itt van egér, az tuti, hogy éjjel beleragad. Tudom, nem humánus, de a méregből nem evett, a kihelyezett fogókba nem ment bele egy hét alatt sem. Szóval reggelre ott volt hozzáragadva a padlóhoz egymagában.
2023. júl. 26. 18:01
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van még több is, csapatokban élnek. Hasonlóan a csótányhoz. Az intenzív szag annak is lehet a jele, hogy régóta oda járhatott wc-zni, esetleg területet jelölni.
2023. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2023. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát ez fantasztikus 😒
2023. júl. 26. 18:12
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet egy egértől is. Nálam is ez volt... valahogy bekeveredett 1 darab.

Osztom 1-es véleményét, mert sosem láttam még egeret önmagában, csak a kicscsaládjával. De 3 éve egy egeret találtam csak. Egyszerűen bejöhetett az ajtón, mert sehol nincs lyuk, mindent bevakoltam. De simán lett tőle szag, mert odaürített....

2023. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az élő egér nem büdös. Van ott egy döglött is valahol. Nincs mese, mi egy egész nyamvadt szekrénysort átpakoltunk, mire megtaláltuk.
2023. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Komoly? Mitől döglött meg ha hozzá sem ért a méreghez? Nem lehet az ürülék szaga a kanapé mögött? Hétvégén kidobjuk, most nincs segítség kivinni. Öreg nehéz darab, szerencsére már megérett egy ideje a cserére, nem sajnálom annyira, csak agyamra megy ez a szag.
2023. júl. 26. 23:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az egerek is meghalnak csak úgy, mint az emberek, nem kell hozzá külső behatás. Amit leírtál az a tipikus döglött-egér szag. Bár tévednék, de nem. Vagy megkeresitek, vagy elmúlik magától idővel, de attól még ott lesz...
2023. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!