Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi csípett meg?

Mi csípett meg?

Figyelt kérdés
Új házat vettünk, amiben az előző tulaj elhunyt nagymamájának holmijai voltak. Apukám egy ilyen heverőn aludt első éjjel, és erősen viszkető piros csípések lettek másnapra a comb, csípő, deréktájon. Elégették az említett heverőt, kent rá patikai cinkes krémet és teljesen elmúlt. Csak ő és a férjem voltak a házban, férjemnek semmi baja nem volt. Aztán hívtak rovarirtó szakembert, aki a csípések alapján ágyi poloskára tippelt volna, de nem találta nyomát, ezért egy füstgránátos bolhairtást hajtott végre a házban. Másfél hónappal később én és egyéves kislányom is beköltöztünk. Két hétre rá apámon ismét megjelentek ugyanazok a piros foltok. Hazament, de 4-5 napja engem és kislányomat is csíp valami, viszont teljesen mások a csípések. Leginkább a ruhával nem fedett testrészeken (kar, láb, néha derék) apró pici halvány dudorok jelennek meg. Nappal is jelentkeznek, nem csak éjszaka. Enyhén viszket, annyira zavaró kb mint egy szúnyogcsípés és 2 nap alatt nyomtalanul elmúlik. De folyamatosan van és nagyon aggaszt, hogy mi lehet. Az ágyi poloskát a szakember kizárta, bolha nem lehet, mert azt sajnos már ismerem és az ennél sokkal rosszabb, a szúnyog meg nem csinál ilyet, meg azt észreveszem. Rettegek, hogy ruhatetű, de tiszták vagyunk, autóval közlekedünk, folyamatosan nagy hőfokon mosok, takarítok, porszívózok, és tetűnek sincs semmi nyoma. Valakinek van valami ötlete?

2023. szept. 3. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Pók vagy agyipoloska.

De inkább poloska, ugyanilyen csipeseim vannak.

2023. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívjatok ki másik irtó céget. Én is ágyi poloskára tippelek. A pókcsípésnél amúgy két pötty látszik egymás mellett, mivel ő nem szúr, hanem a csáprágóival harap.
2023. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!