Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyire vált be nektek ez az...

Mennyire vált be nektek ez az ISOTRONIC rágcsáló riasztó?

Figyelt kérdés
Erről a termékről van szó: [link]

2023. okt. 26. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez a szórakoztatóipar terméke. Úgy működik, hogy az eladók nézik, ki veszi meg, és körberöhögik.

Mondjuk, ha az öveden tartod, mint a képen, akkor legalább az egerek nem rágják meg.

2023. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Megmosolyogtatott a megfogalmazásod. :)


Azóta néztem egy videót, meg eszembe jutott, hogy korábban is láttam már róla videót. Elképesztő, hogy ennek ellenére árulják. Mégis hogyan nem tiltják be az árusítását? Lehet, hogy nem érkezik válasz erre a kérdésre, de nem baj.


Az jutott eszembe, hogy rádióval fogom távol tartani. Amikor és ahol szükséges, akkor bekapcsolom. Az emberek társaságát nem szeretik, ők pedig nem tudják, hogy valójában nincsen ott ember. A távoltartása jó lehet, de ha beférkőznek, akkor már nem gondolom, hogy túlságosan hatásos.

2023. okt. 27. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy léteznek drága riasztók, amik valóban működnek, de az olcsók egész biztosan nem.

Régebben voltak a Youtube-on videók, amiket vásárlók raktak fel, és azt mutatták, hogy az egerek, patkányok nyugodtan eszegetnek a riasztók mellett. Most próbáltam ilyet keresni, de egyet se találtam. Lehet, hogy a gyártók levetették, vagy perrel fenyegetőztek. (Egyszer már engem is be akart perelni egy fűkasza forgalmazója, mivel megírtam azt is, hogy mi rossz a gépben. Pedig alapvetően jókat írtam, csak hát nem minden volt jó.)

2023. okt. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én a következő két videót néztem meg a napokban:

[link]

[link]


Meg eszembe jutott még régről, hogy ezek nem ultrahangot bocsátanak ki, hanem hallható hangot. És ennek ellenére ultrahangosként árulják.


Mindegy is, nem akarok tízezreket vagy ilyen összegeket kiadni egy esetlegesen működőért. Aztán meg a kábelét is megrághatják...akkor pedig javítani kell stb.

Amikor lesz lehetőségem, beszerzek két rádiót.


"(Egyszer már engem is be akart perelni egy fűkasza forgalmazója, mivel megírtam azt is, hogy mi rossz a gépben. Pedig alapvetően jókat írtam, csak hát nem minden volt jó.)" - Ez csúcs! Részvétem.

2023. okt. 28. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
A rádiókat is megszokják elég gyorsan.
2023. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor, ha már beköltöztek? Egyébként hogyan mennének be oda, ahol emberhang van? Hiszen félnek az emberektől.
2023. okt. 29. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam simán bent voltak a gáztűzhely sütő aljában amikor körülötte tevékenykedtem. Tehát megszokják az embert.
nov. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az nekik egy védelmi vonal volt, volt lehetőségük elbújni előled. Szerintem biztos, hogy nem akkor költöztek be, amikor ott voltál és hallható volt a hangod. Nyitott ajtónál nem mindig van ott az ember. Macska sincs mindig a bejáratnál.
nov. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!