Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mitől pusztuhatott el hirtelen...

Mitől pusztuhatott el hirtelen ez a két egér? Lehet, hogy az ijedtségtől?

Figyelt kérdés
Már másodszor fordult elő, hogy egy egér számomra érthetetlen okból elpusztult mellettem (nem házikedvenc, hanem olyan, aki hívatlanul költözött be). Az egyikre igaz ráestt egy üres hamburgeres doboz úgy 10 centi magasból, de annyit azért ki kellett volna bírnia. A másik meg nem tudom mitől, mert egyszer csak holtan találtam magam mellett a földön, pedig nem csináltam vele semmit, max. annyi történhetett, hogy esetleg hirtelen meglátott engem. Nincs a házban semmilyen mérgező anyag, és betegség sem okozhatta, mert akkor nem ez csak kettő pusztult volna el. Lehet, hogy annyira megijedtek tőlem? A méretükből ítélve fióka lehetett mindkettő.

2023. aug. 3. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Fióka... az :D
2023. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Ha hallottak téged így filozofálgatni, akkor lehet, hogy a nevetéstől. :D

"Nincs a házban semmilyen mérgező anyag" - de, minden házban van. És olyan anyagok is, amik nem közvetlenül mérgezőek, de elfogyasztva az állat halálához vezethetnek. Mondjuk építőanyag félék, bútorok. Az egér pedig sokmindent megrág. Vagy pont, hogy nem volt nekik megfelelő táplálék, és a szervezetük feladta.


"és betegség sem okozhatta, mert akkor nem ez csak kettő pusztult volna el". Miért, hányan vannak?! :D És honnan tudod, hogy annyian vannak? És ha tudod, miért nem teszel ellene? Amúgy szerintem lehet 100 egérből is kettő beteg.

2023. aug. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!