Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Wc pereme alól miért jönnek...

Wc pereme alól miért jönnek elő kukacok?

Figyelt kérdés

Minden másnap takarítok mindenhol

Látszólag a wcnk teljesen tiszta fehér, talán ha nagyon "bele hajolok" látok egy kis barnaságot a perem alatt de ott is ki szoktam kefézni + domestost locsolok oda.

Akkor mik ezek a kis kukacok?

(Nem vagyunk gilisztások, ez nem is úgy néz ki)

Kicsi barnás színű, vége gondolom a feje fehéres..

Nagy takarítás után, úgy hogy senki nem használta a wct felnyitom és ott mászkál 2-3.

Mi lehet ez? Őszintén már nem merünk elmenni wcre.


2023. nov. 21. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartályt nèzted?
2023. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tartály nem règ lett cserèlve tehát új
2023. nov. 21. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a perem alját tükörrel nèzd át.
2023. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A felmosó vödörbe szoktam tenni az aljába 15 centi langyos vizet (ez olyan 2 liternyi), öntök bele 2 deci Domestost. Gumikesztyűt húzok, előveszek egy kis méretű dörzsis réteggel is rendelkező olcsó mosogató szivacsot. És folyamatosan a vödörben kimosva a kesztyűs kezembe vett szivaccsal mélyen felnyúlok a perem alá, ütközésig. És körbe mosom, sikálom, dörzsölöm. Ameddig csak lehet feltolom. Hihetetlen koszok és felfröccsenések kerülnek elő. Nem csak egy toalett van a házban, a Nagyi is velünk lakik. Ezt 2-3 hetente szoktam mindegyikkel eljátszani. Húsvét és Karácsony előtt meg forró citromsavas oldatot készítek, amilyen hőfokút csak elbír a kezem, és azzal kivízkőtelenítem őket. Hasonló a technika, a szivacsot a perem alatt a mélyedés aljáig (tetejéig) ütközésig tologatom. Nagyon lassan oldalazva.

Ezen akciók végén a szivacs és a kesztyű kuka.

2023. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi fel eve nem mostuk ki a wc-t,de kukacok nem voltak. Gumikesztyu es citromsavval dorzsoltem le szivaccsal az osszes vizkovet.


Nalad vmi nem ok. Szerintem fergesek vagytok.

Nezd meg a szekleted mindig.

2023. nov. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kukac csak akkor van, ha van mibe èlnie.
2023. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!