Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Vettem egy elég komolynak...

Vettem egy elég komolynak tűnő ultrahangos rágcsálóriasztót a padlásomra. Ezt meghallják a falban meghúzódó patkányok is?

Figyelt kérdés
Profi méreggel is próbálkoztam már, de azt körbe rágják és nem történik semmi. Legalább is szerintem. Esetleg idő kell annak is,h hasson? Olyan is történt már, h a patkányfogóban levő mérget körberágta, de a a patkányfogó nem csapta agyon. Egyszer igen, de azóta sem. Sztem a szomszédom lakatlan házából jönnek.
febr. 15. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem fog érni!

Kutya, macska, vadász görény a megoldás.

febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

foxterrier, vadászgörény

vagy

Patkányméreg, patkánycsapda (vannak nagyon jó amatőr élvefogó csapdák youtubon de ahhoz kicsit fúrni faragni kell viszont kevés pénzből kijön és biztos megfogja a patkányt csak élve)


https://www.youtube.com/watch?v=3yuJ36XeS-Q


Ez a már neten kapható ha nincs kedved fúrni faragni

https://www.youtube.com/watch?v=kO6fW0qCwZc

febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kalap szamóca az egész ultrahangos riasztó. Jó reklámja van. De hatástalan. Vagy a rágcsálók lettek 2024-re mind hallás-károsodottak. A szúnyogokkal együtt...
febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Patkánymérgekkel kitörölheti az ember, semmit nem ér, 90%ban meg sem eszik.

A legtutibb módszer az irtásukra: gipsz, összekeverve egy kis liszttel és cukorral vagy porcukorral, mellé meg víz.

Sokkal olcsóbb, és biztosabb.

ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!